Le Mans 66 - 2019 - Lektor PL - Online

Le Mans 66 – 2019 – Lektor PL – Online

Le Mans 66 – 2019 – Lektor PL – Online. Amerykański projektant Carroll Shelby i brytyjski kierowca Ken Miles, podejmą wyzwanie, w którym będą musieli pokonać ekipę Ferrari w 24 godzinnym wyścigu Le Mans.


Pobierz - Le Mans 66 - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Carroll Shelby i Ken Miles podejmą wyzwanie pokonania kierowców Ferrari w 24 godzinnym wyścigu Le Mans. Samym zleceniodawcą jest Henry Ford II. Więc można powiedzieć, że pojedynek odbędzie się pomiędzy Fordem, a Ferrari. Obaj budują rewelacyjny samochód dla Ford Motor Company i w 1966 roku stawiają czoła wozom Enzo Ferrari.


Le Mans 66 – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Twórcy filmu “Le Mans 66” zrezygnowali ze swoich ciekawych oscarowych zagrań. Wszystko po to, żeby wziąć się do realizacyjnej roboty. Wyszło to tak dobrze, że na prawdę należy mu się ogromny szacunek. Przedstawione przez niego sceny są tak realistyczne i wykonane na najwyższym poziomie. Genialny sposób kadrowania filmu bardzo często sprawia, że można odnieść wrażenie, jakbyśmy siedzieli w fotelu, obok tego rozgrzanego do czerwoności silnika. Również może i nie wielkie znaczenie, ale jakieś na pewno, ma przybliżenie felg i lusterek wozu Shelby’ego i Milesa. Dawno nie widziałem tak charyzmatycznych bohaterów filmu w filmie biograficznym. Chyba podobny poziom trzyma tylko “Oficer i szpieg” i “Osierocony Brooklyn“.

Dzieje się tak dzięki znakomitej grze aktorskiej Damona i Bale’a. To właśnie oni niosą na swoich barkach całą historię mimo, że czasem twórcy rzucają im kłody pod nogi. “Le Mans 66” to film, który ma papiery na to, żeby stać się prawdziwym hitem tego roku. Problem w tym, że jednak zawodzi tutaj sposób prowadzenia narracji mimo iż, silniki v8 ryczą aż miło. To tak jakbyśmy oglądali film i dwie historie zostały poprowadzone równolegle, ale nie koniecznie by do siebie finalnie pasowały. Na szczęście finalnie udało się jakoś wkomponować wszystko w jedną całość i dobrze zbalansować. Jeszcze jednym problemem może być fakt, że nasze oczekiwania były chyba jednak troszkę większe niż wyszło. Le Mans 66 – 2019 – Lektor PL – Online.

Le Mans 66 2019 Lektor PL Online - Le Mans 66 - 2019 - Lektor PL - Online

Zostaw odpowiedź