Lighthouse - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Lighthouse – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Lighthouse – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Historia dwóch strażników latarni morskiej, którym coraz bardziej zaczyna doskwierać samotność. Powoli tracą zdrowie psychiczne i zaczynają dręczyć ich przerażające koszmary.


Pobierz - Lighthouse - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Bardzo stara latarnia położona gdzieś na krańcu świata. Latarnia widziała już wszystko, co ludzkie. Mężczyźni muszą spędzić tam cztery tygodnie, żeby oświetlić drogę innym podróżnikom, którzy chcą wrócić do domu. Izolacja od świata pomału zaczyna im doskwierać, a mężczyźni będą musieli stawić czoła swoim demonom z przeszłości, a pomocnego światła nigdzie nie widać.


Lighthouse [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Bezsprzecznie najjaśniejszym punktem produkcji jest na pewno brawurowy popis głównych bohaterów. Wynikająca za scenariusza relacja między aktorami, czyli między uczniem, a mistrzem jest tutaj dopełniana przez rewelacyjny sposób gry obu aktorów. Ten o wiele bardziej doświadczony z gwiazdorskiego tandemu kradnie kolejne sceny w ramach bezceremonialnego tour de force, systematycznie wybudzając wrażenie, że jego dominacja nad młodszym kolegą po fachu jest nie tyle konsekwencją narracji, co pokłosiem naturalnej charyzmy i korzystania ze swojego, znacznie bogatszego warsztatu. Lighthouse – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Lighthouse jest nie tylko najciekawszym, ale i zarazem najbardziej wyczekiwanym filmem tego roku. Historia Roberta Eggersa porusza w sposób niezwykły. Zarazem z jednej strony jest hipnotyczna, a z drugiej egzotyczna, wręcz psychodeliczna. Twórcy tego filmu na tapetę biorą interakcje międzyludzkie i pokazują jak bardzo są one targane przez naturalne lęki oraz inne oblicza grozy. Czyni to wręcz z ogromną gracją i wielką precyzją. Całość momentami wprawia w zachwyt mimo, że część widzów może po seansie opuścić salę kinową i stwerdzić, że to opowieść o dwóch nie lubiących się współlokatorów.

Jestem też prawie pewien, że Lighthouse podzieli polskich widzów w odbiorze – to produkcja zupełnie wysublimowana i bezkompromisowa, którą albo pokochacie, albo znienawidzicie. Czasami dobrze jednak zajrzeć do otchłani, zwłaszcza jeśli odnajdziemy w niej na zawsze zastygnięte twarze Dafoe i Pattinsona. Film w całości można oglądnąć na naszej stronie z polskim lektorem!

Lighthouse 2019 Lektor PL Cały Film Online - Lighthouse - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź