Luca - 2021 - Dubbing PL

Luca – 2021 – Dubbing PL

 

Luca – 2021 – Dubbing PL. Cały film online. Luca spędza niezapomniane wakacje z nowo poznanym przyjacielem, ten jednak skrywa pewien sekret.


Pobierz 2 - Luca - 2021 - Dubbing PL


Luca – 2021

“Luca” to najnowsza animacja studia Disney/Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.


Luca 2021 - Luca - 2021 - Dubbing PL

Twórcy sprawnie prowadzą opowieść, chociaż w trzecim akcie mam wrażenie, że finał trochę został potraktowany za prosto, za bardzo skrótowo i nie czuć tej emocjonalnej stawki. Może dlatego, że czarny charakter nie jest godny zapamiętania, a i sam finał ma raczej przyziemne znaczenie dla naszych bohaterów ( no może oprócz jednej kwestii).

Szkoda również, że nie postanowiono bardziej zagłębić się w temat podwodnego świata, z jakim mamy do czynienia w produkcji, bo jest naprawdę dobrze nakreślony, a poza świetnym początkiem, momentem ekspozycji, nie poświęcono mu za dużo czasu. Drzemie w nim ogromny potencjał. Twórcy wykazali się olbrzymią pomysłowością, kreując ten głębinowy świat. Luca – 2021 – Dubbing PL.

Luca – 2021 [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Polski dubbing po raz kolejny sprawdza się naprawdę dobrze. Miałem pewne obawy –  zupełnie niepotrzebnie – że aktorzy będą chcieli na siłę naśladować włoski akcent. Trzeba przyznać, że niektóre żarty tłumaczone na polski brzmią nawet lepiej niż przy oryginalnym dubbingu. Zatem po raz kolejny polska wersja językowa okazuje się strzałem w dziesiątkę.

Luca to bardzo dobra propozycja od Pixara. Jest humor, sporo zabawy, ale i momenty wzruszenia. Ciekawe postacie, prosta, ale wciągająca fabuła i świetny klimat wykreowany przez twórców. Jak najbardziej polecam z całego serca oglądnąć tą fantastyczną animację.

Zostaw odpowiedź