Mała Stopa - 2018 - Dubbing PL

Mała Stopa – 2018 – Dubbing PL

Mała Stopa – 2018 – Dubbing PL

Film animowany “Mała Stopa”  opowiada historię legendarnej wielkiej stopy, ale z zupełnie innej perspektywy. Bardzo inteligentne Yeti znajduje pewnego razu coś, co rzekomo nie istnieje – człowieka. Jego odkrycie daje mu ogromną sławę wśród społeczności prostych Yeti. Rodzi się pytanie, co jeszcze można znaleźć w zaśniezonych górach, które otaczają ich wioskę.

Recenzja

Mała Stopa” jest genialną trójwymiarową animacją, która wyznacza pewne nowe standardy w tym gatunku filmowym. Jestem ojcem i przez kilka lat obejrzałem na prawdę wiele takich filmów i potrafię docenić dobrą grafikę, jak i umiejętność prowadzenia opowieści. Mała Stopa zasługuje na miano najlepszej animacji tego roku. Warner Bros tym filmem właśnie pokazał całemu światu, w jaki sposób powinni robić się takie filmy. Z czysto technicznego punktu widzenia, wszystko jest tutaj na tip-top i nie można do niczego się przyczepić. Nie ma tutaj na pewno zbędnego efekciarstwa. Ładnie, spójnie, momentami z naprawdę bardzo dobrymi kadrami. Polski dubbing też daje radę, zarówno jeśli chodzi o dialogi, jak i pojawiające się co jakiś czas piosenki. Brawo dla aktorów. Nie miałem jakiś dużych oczekiwań wobec tej animacji i nawet nie planowałem seansu po obejrzeniu zwiastuna. Jednak dziękuję Bogu, że zdecydowałem się, bo to na prawdę najlepsza animacja w tym roku.

Tej produkcji na pewno nie można odmowić uroku. Świat Yeti został przedstawiony w bardzo ciekawy i przemyślany sposób. Idealnie wręcz zobrazowali spotkanie dwóch gatunków ssaków: Yeti i wg. nich nie istniejącego – człowieka. Najlepszym podsumowaniem dysonansu między nacjami wydaje się interpretacja śladów obcej cywilizacji, zwłaszcza zwoju niewidocznych mądrości. Bez wątpienia seans będzie udany zarówno dla młodych, jak i starszych widzów. Gorąco polecam zatem udać się na film do kina, bo to produkcja godna polecenia. Jeśli nie chcecie iść do kina z jakiegoś powodu, to możecie ogladnąć ten film online na stronie. Gorąco polecamy!

Oglądaj online cały film Mała Stopa – 2018 – Dubbing PL

Mała Stopa 2018 cały film online - Mała Stopa - 2018 - Dubbing PL

Zostaw odpowiedź