Małe kobietki - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Małe kobietki – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Małe kobietki – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Jo March jest nauczycielką w Nowym Jorku. Z łezką w oku wspomina ona przeszłość swoją i sióstr.


Pobierz - Małe kobietki - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Ameryka w latach 60-tych XIX wieku.W Orchard House od wielu pokoleń mieszka rodzina Marchów. Marmee to samotnie wychowująca matka czterech córek, których ojciec przebywa na froncie podczas wojny secesyjnej. Kobieta wpaja małym dziewczynkom, że muszą mieć w życie jakieś wartości i muszą obrać w życiu własną drogę.


Małe kobietki – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Małe kobietki” przenoszą nas w czasy wojny secesyjnej. Film robi to bardzo umiejętnie, ponieważ czuć bardzo wyraźnie klimat epoki i jest przy tym bardzo autentyczny. “Małe kobietki” są filmem niezwykle optymistycznym i wesołym, który utwierdza widza w tym, że w życiu trzeba podążać własną drogą. W filmie oglądamy cztery siostry. W każdej z nich możemy odnaleźć malutką cząstkę siebie. Dzięki temu niezwykle łatwo jest nam im kibicować. Małe kobietki – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Fabuła filmu również nie jest skomplikowana, ale to zupełnie podobnie jak np. w “Błędzie systemu” czy “Proximie“. “Małe kobietki” idealnie odnajduje się w schemacie ciepłego filmu kostiumowego, który napawa widza pozytywną energią. Greta Gerwig postanowiła zburzyć tutaj chronologię wydarzeń i dwie płaszczyzny tak na prawdę cały czas przeplatają się ze sobą. Dziwne jest jednak to, że paradoksalnie przez taki zabieg, całkiem fajnie odbieramy to jako całość. W trakcie seansu widzimy, że aktorzy grają bardzo dobrze, a co najważniejsze, dobrze czują się w swoich rolach. W tych kreacjach da się wyczuć taką lekkość i ogromną ilość pozytywizmu. Cała oprawa wizualna jak i kostiumy także mogą zachwycić przeciętnego widza. Suknie dziewcząt nie dość, że idealnie do nich pasują, to jeszcze normalnie w świecie cieszą oko. Z całą pewnością cała produkcja zostanie doceniona podczas najbliższego sezonu oscarowego. “Małe kobietki” to produkcja, która utwierdza nas w tym, że każdy może spełnić swoje marzenia.

Małe kobietki 2019 Lektor PL Cały Film Online - Małe kobietki - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź