Małe rzeczy - 2021 - Lektor PL

Małe rzeczy – 2021 – Lektor PL

Małe rzeczy – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Dwóch policjantów od bardzo dawna ściga seryjnego mordercę, który do tej pory jest nieuchwytny.


Pobierz 2 - Małe rzeczy - 2021 - Lektor PL


Małe rzeczy – 2021

Zastępca szeryfa hrabstwa Kern, Joe Deacon, zwany Deke (Washington), zostaje wysłany do Los Angeles z prostym z pozoru zadaniem zebrania dowodów rzeczowych. Na miejscu jednak wikła się w poszukiwania seryjnego zabójcy, który terroryzuje miasto. Prowadzący obławę miejscowy sierżant Jim Baxter (Malek) pod wrażeniem policyjnego nosa Deke’a nieoficjalnie angażuje go do pomocy. Baxter nie ma jednak pojęcia, że śledztwo przywołuje echa z przeszłości Deke’a i ujawnia niepokojące sekrety, które mogą zagrozić nie tylko dochodzeniu.


Małe rzeczy 2021 - Małe rzeczy - 2021 - Lektor PL

Niezaprzeczalną ozdobą Małych rzeczy jest Jared Leto. Obawiałem się jego kreacji, ale naprawdę udało mu się stworzyć kolejny, niepokojący obraz człowieka. Tym większa brawa dla niego, że rola nie została przeszarżowana, choć scenariusz znowu – także tutaj nie dawał zbyt wielu okazji do popisania się.

Małe rzeczy – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Zwłaszcza że w fabułę postanowiono utkać coś więcej niż kryminalną intrygę, ale w ostatecznym rozrachunku nie zostaje to zwieńczone w sposób satysfakcjonujący. Na plus na pewno unikanie klisz, ale miałem nieodparte wrażenie, że przez to kilka scen ocierało się o groteskę. Tak było chociażby ze sceną przesłuchania postaci granej przez Leto. Jednak jest to być może winą nie samego aktora, ale kiepsko napisanych dialogów. Małe rzeczy – 2021 – Lektor PL.

Jeśli więc warto spędzić czas z Małymi rzeczami, to szczególnie dla Washingtona i Leto. Obaj utrzymają nasze zainteresowanie przy produkcji. Wcześniejsze filmy Johna Lee Hancocka niestety mają często wspólną cechę. Po prostu bez wyraźnego aktorstwa jego filmy są przyzwoite, bardzo solidne i nic poza tym. Tak było chociażby w McImperium, gdzie film udał się bardzo dobrze, ale duża w tym zasługa Michaela Keatona. Tutaj raczej trudno spodziewać się, że przez niespecjalnie udaną reżyserię, ktoś będzie na dłużej pamiętał o duecie Washington-Malek. Mógł to być film startujący do Finchera, ale odpadł w przedbiegach. Niestety.

Zostaw odpowiedź