Mary Poppins powraca - 2018 - Dubbing PL

Mary Poppins powraca – 2018 – Dubbing PL

Mary Poppins powraca – 2018 – Dubbing PL

Niania Mary Poppins powraca, gdy okazuje się, że nowe pokolenie Banksów, nie może odnaleźć w życiu radości i spokoju ducha, który stracili w szarej rzeczywistości. Niezawodna niania wykorzysta swoje magiczne zdolności, żeby zamienić zwykła zadania codzienne w fantastyczną i niezapomnianą przygodę życia.

Recenzja

Największym sercem produkcji jest na pewno młoda Emily Blunt. Jest wystarczająco młoda, żeby wlać w swoją postać odpowiednią dawkę energi i wystarczająco Brytyjska, aby uczynić swoją Mary odpowiednio dystyngowaną i pryncypialną. Aktorski drugi plan także został dobrany bardzo dobrze i “dał radę”. Na szczególne uznanie zasługuje Ben Whishaw w roli Michaela i gwiazda Broadwayu, znany z „Hamiltona” Lin-Manuel Miranda w roli smalącego do Jane cholewki nobliwego latarnika Jacka. Problem natomiast pojawia się przy dystrybucji czasu, ponieważ reżyser zbyt mocno postanowił rozwinąć wątek Jacka.

Film finalnie trwa ponad dwie godziny, co może odrobinę zanudzić najmłodszych widzów, bo to do nich przede wszystkim skierowany jest ten film. Tego typu myślenie o musicalu przypomina czasy „Deszczowej piosenki”, gdzie piosenka i choreografia nie musiały służyć całości narracji, a były osobnymi, pyszniącymi się przed widzem bohaterami. W dzisiejszych czasach unowocześniania klasyków “Mary Poppins powraca“, opiera się modzie na bycie na czasie dla zasady. Zamiast szukać jakiś nowych i eksperymentować z formarmi wyrazu, reżyser Rob Marshall postanawia sforsować dzwi do rekwizytorni, w której leżą najcenniejsze hollywoodzkie skarby, i czerpie z niej pełnymi garściami. Można odnieść wrażenie, żeby oczekiwany efekt nie został osiągnięty, ale najmłodsi widzowie na pewno będą zadowoleni. Gorąco zapraszamy na seans!

Oglądaj online cały film Mary Poppins powraca – 2018- Dubbing PL

Mary Poppins powraca 2018 cały film online - Mary Poppins powraca - 2018 - Dubbing PL

Zostaw odpowiedź