Minari 2020 Lektor PL 150x210 - Minari - 2020 - Lektor PL

Minari – 2020 – Lektor PL

Minari – 2020 – Lektor PL. Cały film online. W pogoni za amerykańskim snem koreańska rodzina przenosi się do Arkansas i zakłada farmę.


Pobierz 2 - Minari - 2020 - Lektor PL


Minari – 2020

W pogoni za amerykańskim snem Jakob Yi (Steven Yeun) przeprowadza swoją rodzinę z Kalifornii do sielskiego Arkansas. Jego marzeniem jest stworzyć własną farmę, której plony mogłyby zaopatrywać okolicznych koreańskich sklepikarzy. Pozostali członkowie rodziny nie są zadowoleni z przenosin, zwłaszcza, gdy okazuje się, że ich nowy dom ma… kółka i jest tak wątły, że może sobie nie poradzić z nawiedzającymi okolicę tornadami. Jakby tego było mało, do rodziny dołącza nieco szelmowska babcia z Korei. Choć nie pachnie tak jak powinna, a jej metody wychowawcze są dość dziwaczne, na przekór wszystkiemu, nawiązuje nić porozumienia z 6-letnim niesfornym Davidem, a pozostałych członków rodziny uczy, jak tworzyć nową więź z Ameryką, pielęgnując równocześnie własną tradycję.


 Minari 2020 - Minari - 2020 - Lektor PL

Ten silny ładunek emocjonalny byłby niemożliwy do przekazania, gdyby nie znakomicie dobrana obsada. Znany z The Walking Dead Steven Yeun mocno odchodzi od swojej najbardziej znanej kreacji. Udowadnia, że świetnie czuje się również w bardziej stonowanych rolach, opartych znacznie bardziej na psychologii postaci. Aktor potrafi zagrać w filmie z wielkim spokojem, ale również odpowiednio uderzyć w mocniejsze tony. To samo tyczy się Ye-ri Han, która gra Monikę, żonę Jacoba. Aktorka używa bardziej stonowanych środków wyrazu, jednak potrafi podbić emocjonalny ładunek w pewnych scenach. Dynamika tego duetu jest bardzo dobra. Minari – 2020 – Lektor PL.

Minari – 2020 ][LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Właściwie każdy członek obsady w Minari wnosi coś wyjątkowego do tej produkcji. Chung przeprowadził naprawdę znakomity casting. Jednak mam swoich faworytów. To duet Alan S. Kim i Yuh-Jung Youn, wcielający się odpowiednio w małego Davida, syna Jacoba i Moniki oraz jego babcię Soonję. Wnoszą oni taki rodzaj szczerego, niewymuszonego humoru do produkcji, tworzącego szczery uśmiech od ucha do ucha, ale również potrafią z odpowiednią energią przekazać te gorzkie emocje. Bardzo przyjemnie ogląda się każdą scenę z ich udziałem.

Zostaw odpowiedź