Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - 2019 - PL

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – 2019 – PL

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – 2019 – PL. Cały film online. Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i dalej walczy z zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Natomiast do Polski wraca jej syn Marcin.


Opis filmu

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – 2019 – PL. Kasia nadal mieszka w Brzózkach i musi użerać się ze starym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Niespodziewanie do Polski wraca jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na dobry biznes, a w Warszawie u Wolańskich wybucha niespodziewany kryzys.

Pobierz 2 - Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - 2019 - PL

Link 2:

Pobierz 2 - Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - 2019 - PL


Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - 2019 - PL

Kiepski skrypt sprawia również, że film sporo traci pod względem aktorskim. Nagromadzenie postaci powoduje, że niektóre otrzymują tylko ułamek czasu i aktorzy nie mogą tak naprawdę zaprezentować swoich umiejętności. Dobrym przykładem jest tutaj wątek Wolańskiej, który niknie zupełnie w tle, gdzieś w połowie filmu. Ewa Kasprzyk w scenach, w których występuje dwoi się i troi, aby coś wykrzesać z tej historii, jednak tekst jej na to nie pozwala. Podobnie sprawa ma się u Macieja Zakościelnego.

Dorosły Piotruś i jego syndrom Piotrusia Pana to doskonały materiał do rozwinięcia, jednak tutaj nie było szansy się w to zagłębić, a szkoda. Aktorzy znani z poprzednich części starają się, jak mogą, jednak nie ma już tutaj tej lekkości, którą prezentowali w poprzednich częściach. Grażyna Błęcka-Kolska znika wśród innych bohaterów i nie jest w stanie przebić się choć na chwilę na pierwszy plan, a Zdzisław Wardejn mimo ogromnych chęci nie wznosi się na wyżyny swoich umiejętności. Jednak sporo tutaj winy scenariusza, jak już wcześniej wspomniałem.

Miszmasz czyli Kogel Mogel [CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Natomiast w kwestii aktorskiej świetnie wypada Katarzyna Łaniewska jako Solska. Aktorka po raz kolejny doskonale sprawdza się jako reprezentantka ludowych mądrości oraz swoisty głos rozsądku i opoka rodziny. Przy tym wnosi swoją postacią sporą dozę interesującego i niewymuszonego humoru. Nieźle wypada również Nikodem Rozbicki ze swoim luzem i taką pozytywną nonszalancją, którą obdarza Marcina na ekranie. Aleksandra Hamkało daje radę jako silna kobieta, która stara się wydobyć z cienia apodyktycznej matki i walczyć o swoje. Aktorka daje swojej postaci ogromną wiele uroku i takiego zadziora, dzięki czemu chce się ją oglądać na ekranie. Dobrze prezentuje się również Katarzyna Skrzynecka w roli Marlenki, wnosząc powiew lekkości. Podobnie jak pani Łaniewska aktorka nie sili się na przerysowanie tej roli, dzięki czemu może zaprezentować się z dobrej strony. Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 – 2019.

Niestety to, co budują niektórzy członkowie obsady, znika pod falą mało śmiesznego i często irytującego humoru. Większość żartów w produkcji jest napisana jakby na siłę i nie ma tej lekkości, którą widzowie mogli poczuć w poprzednich filmach z cyklu. W pewnym momencie kolejne gagi mnie po prostu męczyły, a już wrzucenie do scenariusza między innymi żartów politycznych było zupełnie nietrafionym pomysłem. W produkcji Piwowarskiego znajdzie się kilka niezłych momentów jak rajd Goździków, jednak te dobre rzeczy są bez pardonu przykrywane przez o wiele słabsze, nieśmieszne dialogi. Ogromna szkoda.

Nie liczyłem, że Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 będzie filmem wybitnym. Spodziewałem się, że może to być lekka komedia, którą można obejrzeć z przyjemnością. Niestety zawiodłem się na całej linii. Humor na słabym poziomie, kiepsko napisane i poprowadzone wątki i dużo skrótów w narracji. Produkcja broni się niektórymi kreacjami aktorskimi, ale to za mało.

Zostaw odpowiedź