Monos - 2019 - Lektor PL

Monos – 2019 – Lektor PL

Cały film Monos – 2019 – Lektor PL Online. Gdzieś w górach w Ameryce Południowej, kilku młodziutkich partyzantów pilnuje amerykańskiej partyzantki.


Pobierz - Monos - 2019 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz - Monos - 2019 - Lektor PL

Cały film Monos – 2019 – Lektor PL opowiada historię nastoletnich partyzantów, których zadaniem jest pilnowanie amerykańskiej zakładniczki. Tajemnicza organizacja uzbraja młodziutkich partyzantów i powierza zadanie pilnowania zakładniczki. Przypadkowo ginie jeden z nich, a w tym czasie trwa walka o dowództwo w oddziale, który nagle musi uciekać z gór do dżungli w Amazonii. Napięcie i stres potęgują chaos i dezorganizację w szeregach. Młodzi rozbitkowie przypominają tych z “Władców Much”. Tutaj jednak nie ma żartów, bo ich demony i śmierć, są tuż za nimi.


Monos 2019 - Monos - 2019 - Lektor PL

W filmie Monos zobaczymy proces tworzenia się swoistego stada w kolumbijskim dramacie. Będziemy również mogli porównać film do Władcy Much. Bohaterowie filmu oczywiście nie będą odrywać ciemności w swoim wnętrzu, ponieważ wnętrze jest identyczne jak zewnętrze. Tutaj partyzanci nie mają nawet imion, a jedynie ksywki. W filmie będziemy mogli podziwiać przepiękne krajobrazy. Doskonałym tego uzupełnieniem będą piękne zdjęcia i doskonale dobrana muzyka. Pierwsza część produkcji wypełniona jest szerokimi kadrami. Z górskimi szczytami i kłębiącymi się wokół nich chmurami zestawione są postaci ludzkie, niewielkie i mało znaczące. Często chwilę później następuje zbliżenie, w którym brzegi kadru bez litości tną ciała aktorów.

Monos – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Bardzo zaskakujące w Monos jest to, że mimo, że jest to film raczej artystyczny, a słychać bardzo dużo strzałów. Nie jest to thriller, lecz dramat. Można oczywiście uprzeć się i zauważyć w filmie tylko szkielet fabuły, czyli porwaną amerykankę, dużo broni i przemocy. Z czegoś tak prostego Landes nakręcił obraz oryginalny, zaskakujący i niekiedy tak intensywny, że aż wbijający w fotel. Powstało kino nieszablonowe, ale też niepokojące i drażniące, jednak przede wszystkim satysfakcjonujące zarówno estetycznie jak i intelektualnie. Jest to film na pewno bardzo prosty. Nie ma tutaj niczego bardzo odkrywczego i raczej film nie pozostanie na dłużej w naszej pamięci.

Zostaw odpowiedź