Morbius - 2022 - Dubbing PL

Morbius – 2022 – Dubbing PL

Morbius – 2022 – Dubbing PL. Cały film online. Biochemik Michael Morbius, próbując wyleczyć się z rzadkiej choroby krwi, niechcący zaraża się pewnym rodzajem wampiryzmu.


Pobierz 2 - Morbius - 2022 - Dubbing PL


Morbius – 2022 – Dubbing PL

Śmiertelnie chory na rzadką chorobę krwi, zdeterminowany, by uratować siebie i innych chorych, dr Morbius rozpoczyna ryzykowną grę. Ale coś, co początkowo wydaje się wielkim sukcesem staje się czymś znacznie gorszym niż zdiagnozowana choroba…


Morbius 2022 - Morbius - 2022 - Dubbing PL

W filmie nie brakuje uproszczeń i skrótów, a miejscami logika wydaje się totalnie nieobecna w tym świecie. Dobrze, że nie próbowano umieścić więcej humoru, bo to sprowadziłoby film na obszary zajmowane przez “Venoma”. Szkoda, że tam, gdzie pozwolono sobie na żarty, też nie wszystko się udawało – jak chociażby linia “I am Venom.” wypowiadana przez Morbiusa, którą pokazano w zwiastunie, a w kinie w całości zdradzają ją napisy, jeszcze zanim padną te słowa. Efekty specjalne umieściłbym na podobnym poziomie, co obydwie odsłony “Venoma”, więc tak – jest to pewna wycieczka do czasów 2000. Całość wydaje się być wręcz produktem właśnie z tamtego okresu, który czekał na swoją kolej do pokazania w kinie.

“Morbiusa” nie ratują sceny po napisach, które sięgają po znaną z MCU i filmów o Spider-Manie postać. Wygląda mi to na tani zabieg podniesienia atrakcyjności filmu dla widowni, która nie będzie zadawać zbyt wielu pytań.

Morbius – 2022 [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Zgodzę się, że “Morbius” zawodzi, ale nie napiszę, że to najgorszy film z superbohaterem Marvela. Daleko szukać nie trzeba, bo w tej samej lidze wspominany “Venom 2: Carnage” był po prostu słabszy. Jeśli ktokolwiek pisał o tym filmie, jako o lekkiej rozrywce i odmóżdżaczu na weekendowe popołudnie, to “Morbius” może mieć >odrobinkę< więcej do zaoferowania.  Pytanie, co zrobi teraz Sony, które nadal nie jest w stanie nakręcić czegoś, co będzie aż się prosiło o włączenie do MCU w następnych filmach. Końcówka “Morbiusa” sugeruje, że następna część może szybko powstać, ale czy na tę kontynację ktokolwiek czeka?

Zostaw odpowiedź