Na topie - 2020 - Lektor PL

Na topie – 2020 – Lektor PL

Na topie – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Sławna artystka razem ze swoją asystentką dostaje szansę, żeby odmienić swoje dotychczasowe życie.


Opis filmu

Jesteśmy w samym centrum muzycznego świata. Główna bohaterka wspięła się już na sam szczyt. Jej asystentka, przepracowana “dziewczynka na posyłki”, nie zrezygnowała jednak z marzeń o produkowaniu własnej muzyki. Obie kobiety pewnego dnia otrzymują propozycję, która na zawsze odmieni ich dotychczasowe życie. Jedyne, co muszą zrobić, to połączyć siły.

Pobierz 2 - Na topie - 2020 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Na topie - 2020 - Lektor PL


Na topie 2020 - Na topie - 2020 - Lektor PL

Co mi się podobało? Film jest przepełniony muzyką i może nie w takim stopniu, żeby nazywać go musicalem, ale dźwięki grają tam pierwsze skrzypce. Gra aktorska kobiecego duetu Tracee Ellis Ross i Daktoty Johnoson. Panie mogły przenieść swoje doświadczenia życiowe na ekran. Tracee Ellis Ross to córka znakomitej piosenkarki Diany Ross. Jako nastolatka pozowała dla malarza i fotografa Andy’ego Warhola. Karierę aktorską zaczęła w latach 90. Musiała zmierzyć się z tym, że jest córką gwiazdy muzyki i wypracować własną pozycję, aby uniknąć oskarżeń o wykorzystywanie sławy swojej matki.

Na topie [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Dakota Johnson, aktorka i modelka, znana jest przede wszystkim z roli Anastasii Steele w filmie „50 twarzy Greya” i jego dwóch sequelach. Jest córką dwójki popularnych aktorów. Jej ojciec to Don Johnson znany z kultowego serialu „Policjanci z Miami”. Matką jest Melanie Griffith, która zagrała między innymi w filmie „Pracująca dziewczyna” i ekranizacji ulubionej powieści Dakoty „Lolita”. Lepszych aktorek produkcji nie mogła znaleźć. Jeżeli można w ogóle tak to  Najmocniejszym punktem filmu jest jego lekkość. Nie nudziłem się, seans przebiegł szybko i pomyślnie. Na topie – 2020 – Lektor PL.

Co mi się nie podobało. Muśnięty temat funkcjonowania przemysłu muzycznego. Spodziewałem się większej liczby smaczków i otwarcia kuchennych drzwi. Przeliczyłem się. No cóż film jest skierowany do masowego odbiorcy. Bardzo dobrym melodramatem i zarazem musicalem jest produkcja pt. “Koty“.

Iść czy nie iść. Iść…jeżeli wiesz z góry, jak film się skończy i będziesz przy tym się dobrze bawił. Iść… jeżeli lubisz w trakcie seansu podśpiewywać sobie z aktorami. Iść.. jeżeli chcesz odpocząć od prozy życia i obejrzeć lekki film, Nie iść… Jeżeli natomiast jesteś miłośnikiem ambitnych filmów i po każdej projekcji oczekujesz wewnętrznego katharsis.

Jeżeli chcecie po pandemii wrócić do nowej, kinowej rzeczywistości, to „Na Topie” jest idealną propozycję, by przełamać strach, nie obejrzycie się, a już obejrzycie dzieło z uśmiechem na twarzy.

Zostaw odpowiedź