Naprzód - 2020 - Dubbing PL

Naprzód – 2020 – Dubbing PL

Naprzód – 2020 – Dubbing PL. Cały film online. Dwóch braci próbuje sprowadzić na Ziemię drugą połowę ciała swojego ojca. Przez nieudane czary, pojawił się tylko od pasa w dół.


Opis filmu

Naprzód – 2020 – Dubbing PL. Janko i Bogdan to dwaj nastoletni bracia elfowie. Na urodziny jednego z nich otrzymują zaklęcie dzięki, któremu będą mogli przywołać do życia jedną osobę. Zaklęcie wykorzystają do ożywienia swojego nieżyjącego ojca. Pech jednak chciał, żeby magia zawiodła. Udało im się go sprowadzić na Ziemię, ale tylko w połowie. Teraz mają tylko 24 godziny, żeby odnaleźć drugą połowę ojca. Aby zaklęcie zadziałało, muszą odnaleźć tajemniczą mapą Manticory.

Pobierz 2 - Naprzód - 2020 - Dubbing PL

Link 2:

Pobierz 2 - Naprzód - 2020 - Dubbing PL


Naprzód 2020 - Naprzód - 2020 - Dubbing PL

Film Naprzód trafia do naszych kin oczywiście tylko w dubbingu, ale w tym wypadku kompletnie mi to nie przeszkadza. Pawel Malaszynski jako Bogdan jest świetny, a Edyta Olszówka jako Mantykora wręcz rewelacyjna. I choć chętnie wysłuchałbym jak w głównych rolach sprawdza się Tom Holland i Chris Pratt. Jednak nie mam problemu z tym, by poczekać jak film pojawi się na którymś z serwisów streamingowych. Kłopotliwe jest dla mnie jedynie tłumaczenie – miejscami tłumacz zapomniał, że to jest jednak film dla dzieci i przekracza pewne granice. Chodzi o teksty takie jak „Kto nie lata, ten jest szmata”, który wykrzykują wróżki w stronę naszych bohaterów. Naprzód – 2020 – Dubbing PL.

Naprzód [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Historia przedstawiona przez Scanlon bawi i wzrusza. Może nie tak mocno jak W głowie się nie mieści czy Toy Story, ale na pewno dużo bardziej niż jego ostatni film Uniwersytet Potworny. Ta produkcja dotyka zupełnie innych strun. I bardzo dobrze. Cieszy mnie to, że Pixar cały czas kombinuje i szuka nowych historii, a nie tylko odcina kupony od dobrze nam znanych produkcji. I choć nowi bohaterowie przypadli mi do gustu, to mam nadzieję, że jeśli kiedykolwiek wrócimy do tego świata, to z zupełnie nowymi postaciami. Wydaje mi się, że ta kraina ma ogromny potencjał i nie ma co się ograniczać do jednego zestawu na pierwszym planie. Jeśli chodzi o genialną animację, to polecamy jeszcze Scooby-Doo, który miał właśnie premierę w lipcu.

Zostaw odpowiedź