Narodziny gwiazdy - 2018 - Lektor PL

Narodziny gwiazdy – 2018 – Lektor PL

Narodziny gwiazdy – 2018 – Lektor PL

Bradley Cooper wciela się tutaj w rolę gwiazdy muzyki country – Jacksona Maine’a. Jego kariera drastycznie chyli się ku upadkowi przez niezwykle utalentowaną młodą piosenkarkę imieniem Ally (tutaj Lady Gaga). Jack namawia młodą Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej w karierze. Ta nabiera tempa, a Jack zaczyna usuwać się w cień w porównaniu z jej osiągnięciami. Z czasem zaczyna mu to ciążyć i artysta przestaje sobie radzic z bardzo szybko gasnącą własną gwiazdą.

Recenzja

Jak to na film muzyczny przystało w Narodzinach gwiazdy jest kilka takich dobrych numerów, ale nie zapadły mi jakoś szczególnie w pamięci. Cooper śpiewa całkiem nieźle, ale Lady Gaga zjada go na śniadanie. Jeśli chodzi o akcent aktorski, to oczywiście stroną przeważającą będzie tutaj Bradley. Historia zawarta w filmie nabiera większej wiarygodności wtedy, gdy choć troszkę zainteresujemy się życiem Lady Gagy. Zupełnie nieprzypadkowo Ally została odkryta w barze dla drag queens – świat gejów kocha Gagę, a w show biznesie krążą plotki, że gwiazda jest lub była facetem. Twórcy filmu doskonale o tym wiedzą i robią sobie z tego żarty.

Małe zastrzeżenia można mieć co do scenariusza. Artystyczne wybory filmowej Ally krążą gdzieś wokół kariery muzycznej Lady Gagi. W filmie jest również kilka scen, które były zaśpiewane na żywo i nigdy w ogóle ani razu nie przećwiczone. Artystka po podbiciu światowego rynku muzycznego postanowiła pokazać się na dużym ekranie. Narodziny gwiazdy mogą być całkiem niezłym startem dla jej filmowej kariery. Bradley Cooper udowadnia natomiast, że lata pracy u najlepszych reżyserów nie tylko wyostrzyły jego zmysł jako autora filmu i scenarzysty, ale też poprawiły jego warsztat aktorski. Ten film będzie z całą pewnością rządził i dzielił w czasie przyszłorocznego rozdania Oscarów, bo na pewno na to zasługuje. Zapraszamy do oglądania tego filmu online na naszej stronie.

Oglądaj online cały film Narodziny gwiazdy – 2018 – Lektor PL

Narodziny gwiazdy 2018 cały film online - Narodziny gwiazdy - 2018 - Lektor PL

7 opinii do Narodziny gwiazdy – 2018 – Lektor PL

 • Irek  napisz:

  Dobra kopia. Polecam 🙂

 • Benek  napisz:

  Najważniejsze że działa 🙂

 • Anula  napisz:

  Super film!!!

 • Paulina  napisz:

  Dziękuję za dodanie filmu 🙂

 • Kamyk  napisz:

  Lektor jest w porządku

 • Karola  napisz:

  Film na pewno warty oglądnięcia 😀

 • Anonim  napisz:

  Super

Zostaw odpowiedź