Nędznicy - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Nędznicy – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Nędznicy – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Plac Montfermeil jest miejscem, gdzie nawet jeden niewinny gest może zostać potraktowany jako początek rewolucji i buntu.


Pobierz - Nędznicy - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Plac Montfermeil jest przepełniony gniewem i nienawiścią. Jest to miejsce szczególne, ponieważ jeden z najbardziej niewinnych gestów, może zostać odebrany jako początek rewolucji. Jest to również miejsce, w którym toczy się codzienna walka o wpływy na lokalnym podwórku. Grupa dzieciaków postanawia ukraść z miejscowego cyrku malutkie lwiątko, to będzie początek czegoś nowego.


Nędznicy – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FIL,M, ONLINE]

Nędznicy” jest genialnym filmem, który można by powiedzieć, że został nakręcony na faktach i historia wydarzyła się na prawdę. Chodzi o pewne zdarzenie, gdzie udział brała grupa dzieciaków. Wtedy ukradli oni z cyrku malutkie lwiątko, co zauważyli miejscowi policjanci. Jeden z nich postrzelił w twarz złodzieja. Potem zależało im, żeby całą sprawę wyciszyć. Chcą zdobyć kartę pamięci z drona, który przez przypadek nagrał całe zdarzenie. W “Nędznikach” to wydarzenie może być punktem zapalnym i początkiem wielkiej rewolucji i walki z władzą.

Ludźmi od tego momentu zaczyna kierować gniew i nienawiść. Tym wszystkim zarażają się nawet malutkie dzieci, które bez trudu biorą do ręki kamień i nim rzucają. Tu wszyscy są niemal równo zbrukani i pozbawieni empatii, ale są po jednej stronie barykady. Po jeden stronie mamy brutalnych policjantów, miejscowych gangsterów i dzieci, które mają jeszcze jednak przysłowiowe mleko pod nosem. Natomiast resztki dobra i sumienia mogą Cię narazić na śmiertelne zagrożenie. Nędznicy – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Jest to wstrząsający film, które doskonale wpasowuje się czasowo. Pokazuje on jak duża agresja rodzi się w ludziach, którzy mieszkają “pod mostem” i są traktowani jak margines społeczny. Każdy ma chyba obraz płonących samochodów na ulicach Paryża i walk policji z imigrantami. To są tylko takie bezimienne obrazy, ale Ly ukazuje w “Nędznikach” losy konkretnych bohaterów. Produkcja jest na pewno godna polecenia, bo dawno nie widziałem tak fajnego i wstrząsającego filmu.

Nędznicy 2019 - Nędznicy - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Jedna opinia do Nędznicy – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Zostaw odpowiedź