Nie czas umierać - 2021 - Lektor PL

Nie czas umierać – 2021 – Lektor PL

Nie czas umierać – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.


Pobierz 2 - Nie czas umierać - 2021 - Lektor PL


Nie czas umierać – 2021 – Lektor PL

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.


Nie czas umierać 2021 - Nie czas umierać - 2021 - Lektor PL

Wiele pytań i wątpliwości dotyczyło tego, w jakiej formie znajduje się Daniel Craig, któremu przyjdzie zagrać wciąż jednak sprawnego i wyszkolonego agenta. Można śmiało powiedzieć, że jego aktualna forma zbiegła się w czasie z tym, co spotkało graną przez niego postać, bo choć obydwaj są znacznie starsi, to werwy i zaciętości odmówić im (Craigowi i Bondowi) odmówić nie można. Nie czas umierać – 2021 – Lektor PL.

Aktor pokazał się ze znakomitej strony w scenach walk i strzelanin, ale udowodnił też swoje umiejętności w bardziej czułych scenach. Okoliczności, w jakich miał okazję występować, przypominały na każdym kroku o budżecie ponad 250 mln dolarów, które odpowiednio spożytkowano na wszystkie, nawet najmniejsze detale w scenografiach, kostiumy, rekwizyty czy odwiedzane lokalizacje.

Nie czas umierać – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Wielu fanów będzie prawdopodobnie tęsknić za Danielem Craigem w tej roli, a ja na pewno. Nareszcie ukazano Bonda jako człowieka z wadami i uczuciami, ale też odpowiednio zbudowanego mężczyznę, który jest w stanie spuścić swoim przeciwnikom łomot. Pomimo charakterystycznych dla serii wodotrysków, całość wybrzmiała niezwykle wiarygodnie, co uważam za jedno z największych osiągnięć Craiga i jego pięciu filmów. Nie czas umierać.

Można tylko żałować, że tym razem konfrontacja z przeciwnikiem nie jest tak emocjonująca, jak bywały wcześniejsze, gdy widmo porażki Bonda była bardziej prawdopodobne, wręcz namacalne. Rami Malek jako Lyutsifer Safin nie stwarza takiego zagrożenia, które sprawiłoby, że bylibyśmy w stanie powątpiewać w powodzenie misji Bonda. Fabularnie “Nie czas umierać” to piękne domknięcie opowiadanej przez ostatnie kilkanaście lat historii, mimo że to ostatnie rozdanie o mało go nie zabiło.

6 opinii do Nie czas umierać – 2021 – Lektor PL

 • Janek  napisz:

  Dobry film, polecam

 • Xxx  napisz:

  Super lektor

 • Anonim  napisz:

  Dziękować ze wrzuciliście 🙂

 • Maniek  napisz:

  Ściągajcie bo pewnie niedługo usuną 🙁 heeh

 • Fighter  napisz:

  Transfer z chomika ok

 • Anonim  napisz:

  Zajebisty film, chyba najlepsza cześć że wszystkich Bondów.

Zostaw odpowiedź