Nie martw się kochanie - 2022 - Lektor PL

Nie martw się kochanie – 2022 – Lektor PL

Nie martw się kochanie – 2022 – Lektor PL. Cały film online. Lata 50. Gospodyni domowa mieszkająca z mężem w utopijnej, eksperymentalnej społeczności, zaczyna się niepokoić, że jego pełna przepychu firma może skrywać niepokojące tajemnice.Nie martw się kochanie – 2022 – Lektor PL

Mezczyzni spedzaja kazdy dzien w siedzibie Projektu Victory, pracujac nad „rozwojem nowoczesnych materialów”. Ich zony zas – w tym elegancka partnerka Franka, Shelley (Chan) – ciesza sie pieknem, luksusami i rozpasaniem swojego osiedla. Zycie w nim jest doskonale, a potrzeby kazdego mieszkanca sa zaspokajane przez pracodawców. W zamian prosza oni tylko o dyskrecje i niekwestionowane oddanie sprawie Victory. Na powierzchni idyllicznego zycia pojawiaja sie jednak pekniecia, a spod atrakcyjnej fasady wyzieraja przeblyski czegos strasznego. Alice czuje sie w obowiazku sprawdzic, czym i dlaczego zajmuja sie pracownicy Victory. Jak duzo bedzie gotowa poswiecic dla ujawnienia tego, co naprawde dzieje sie w tym raju?


Nie martw się kochanie 2022 - Nie martw się kochanie - 2022 - Lektor PL

Nie martw się, kochanie to jedna z najgłośniejszych premier tego roku. Produkcja została wyreżyserowana przez Olivię Wilde. W jednej z głównych ról wystąpiła Florence Pugh, aktorka nominowana do Oscara za film Małe kobietki, a jakiś czas temu widziano ją także naplanie Diuny 2. U jej boku pojawił się Harry Styles – jeden z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia. Niedawno artysta wstąpił w filmie Marvela Eternals, a wkrótce będziemy mogli go obejrzeć w melodramacie My Policeman. Ostatnio jednak wyznał, że chciałby na jakiś czas zawiesić karierę aktorską.

Nie martw się kochanie – 2022 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Chociaż to film właśnie o filmie powinno być na językach, to okazuje się, że częściej niż o fabule produkcji, na portalach plotkarskich przeczytać możemy o…. zachowaniu członków obsady i konfliktu między nimi, który miał być widoczny w czasie ostatniego festiwalu. Najgłośniejszą aferą okazało się rzekome splunięcie Harry’ego Stylesa na Chrisa Pine’a, czyli innego aktora występującego w produkcji. Nie martw się kochanie – 2022 – Lektor PL.

To jednak nie koniec kontrowersji wokół piosenkarza znanego z hitów takich jak Watermelon Sugar czy Fine Line. Media w czasie festiwalu bacznie przyglądały się także stosunkom pomiędzy Harrym Stylesem a reżyserką produkcji, Olivią Wilde. Para zaczęła się spotykać właśnie na planie filmu, co wywołało niemały skandal. Szokująca była nie tyle różnica wieku między partnerami, a fakt, że aktorka a piosenkarz nawiązali romans, gdy Wilde była jeszcze w związku z innym mężczyzną. Na uroczystej premierze, podczas zdjęć na ściance, Styles nie zapozował jednak nawet koło reżyserki, a internauci szybko uznali ich zachowanie na festiwalu jako oziębłe.

Zostaw odpowiedź