Nie oddychaj 2 - 2021 - Lektor PL

Nie oddychaj 2 – 2021 – Lektor PL

Nie oddychaj 2 – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Po ataku na swój dom Norman wiedzie spokojne  życie do czasu aż grzechy przeszłości go dopadną.


Pobierz 2 - Nie oddychaj 2 - 2021 - Lektor PL


Nie oddychaj 2 – 2021

Film opowiada historię grupy nastolatków przekonanych o tym, że włamanie do domu niewidomego weterana wojennego (Stephen Lang) będzie bardzo prostym zadaniem. Okazuje się, że mężczyzna jest znacznie bardziej niebezpieczny, niż się wydawało. Norman ma niebywale silną wolę przetrwania, a gdy jego bezpieczeństwo staje się zagrożone ujawnia najgorszą część swojej osobowości. Gdy intruzi po raz kolejny zakłocają jego spokój jest jeszcze groźniejszy, niż dotychczas.


Nie oddychaj 2 2021 - Nie oddychaj 2 - 2021 - Lektor PL

Nie oddychaj 2” to dla jednych tylko, a dla reszty aż dobra kilkudziesięciominutowa masakra. Tym samym, chociaż mam świadomość, iż szansa jest niewielka, to z podekscytowaniem przyjąłbym wiadomość, że powstanie trzecia część. Dwójka dostarczyła mi dokładnie to samo, czego byłem świadkiem w jedynce — akcję, rzeź i kompletne porzucenie poprawności. Słodkości. Właściwie nie oczekiwałem od filmu niczego więcej. W swoim nurcie jest to kozak, który zaskarbi serca fanów klimatów pokroju “Johna Wicka”, “Nikogo” czy “Adrenaliny”.

Nie oddychaj 2 – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

W ruch idzie ogień, młotki, broń palna, noże, a jedna z najohydniejszych scen to ta, w której wykorzystano łopatę. Jednak nawet ona nie przebije tej, w której obrażenia nie były śmiercionośne, a mimo to najboleśniej oglądało się wydłubywanie oczu. Dlatego oczywistą oczywistością jest to, że nie jest to thriller dla zwolenników subtelnego opowiadania historii czy wrażliwców, dla których zbyt duża dawka przemocy przekreśla film. Momentami widowisku jest bliżej horroru wypełnionego akcją aniżeli thrillera też tej akcji niepozbawionego. Nie oddychaj 2 – 2021 – Lektor PL.

W końcu obserwujemy zmianę bohatera oraz jego zgubny wpływ na przybraną córkę, więc można podpiąć pod to jakiś ładny postmodernistyczny bełkot. Nie dajcie się zwieść. Twórcy chcieli pobawić się postacią, zabawili się przednio, ale tu tak naprawdę chodzi tylko o makabrę, zemstę i rozrywkę. Cała reszta jest tak płytka, że długo w tej wodzie zanurzać się nie musicie, aby poczuć ziemię pod stopami.

Zostaw odpowiedź