Nie patrz w górę - 2021 - Lektor PL

Nie patrz w górę – 2021 – Lektor PL

Nie patrz w górę – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Dwójka astronomów wyrusza w tournée po mediach, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą.


Pobierz 2 - Nie patrz w górę - 2021 - Lektor PL


Nie patrz w górę – 2021

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po obrzeżach galaktyki krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Jakby tego było mało, nikt się nią nie przejmuje. Okazuje się, że ostrzeganie ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dra Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media, zaczynając od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończąc w optymistycznym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry). Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, żeby świat po prostu spojrzał w górę?


Nie patrz w górę 2021 - Nie patrz w górę - 2021 - Lektor PL

“Po prostu popatrz w górę (…), Wyciągnij głowę z tyłka, / Słuchaj cholernych, wykwalifikowanych naukowców. / Naprawdę to spiep******my, tym razem spiep******my. / To jest tak blisko, że czuję ogromny żar. / Możesz udawać, że wszystko jest w porządku, / Ale to pewnie właśnie się dzieje. / Świętuj, płacz lub módl się, rób cokolwiek / Co pozwoli ci przejść przez ten bałagan, który zrobiliśmy, / Bo jutro może nigdy nie nadejść” – śpiewa Ariana Grande w “Just Look Up” i można odnieść wrażenie, że wcale nie śpiewa o komecie. Nie patrz w górę – 2021 – Lektor PL.

Nie patrz w górę – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Dosadna satyra McKaya w Nie patrz w górę, w której wspiera go gwiazdorska, znakomita obsada (wyróżniają się szczególnie dawno niewidziana Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, doskonała Cate Blanchett i wyśmienity Mark Rylance jako parodia Elona Muska i Steve’a Jobsa), z pewnością nie jest najlepszym filmem oscarowego scenarzysty. Owszem, jest momentami zbyt toporny, ale inaczej się przecież nie da.
Bo jak inaczej przekonać ludzi, żeby zaczęli myśleć i działać, jeśli nie, dosłownie, walnąć w nich kometą? Smutna prawda jest jednak niestety taka, że gdybyśmy mieli do katastrofy nie lata, a kilka miesięcy, to zachowalibyśmy się jeszcze gorzej.

Zostaw odpowiedź