Niedosyt - 2019 - Lektor PL

Niedosyt – 2019 – Lektor PL

Niedosyt – 2019 – Lektor PL. Cały film online. Młoda kobieta w ciąży zaczyna odczuwać wewnętrzny przymus spożywania niebezpiecznych przedmiotów; musi uciec od kontrolującej ją rodziny męża, aby zmierzyć się z mrocznym sekretem stojącym za jej obsesją.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Niedosyt - 2019 - Lektor PL


Opis filmu

Hunter ma przystojnego męża, wielki dom, bajecznie bogatych teściów i wyniki badań jednoznacznie wskazujące na to, że w jej ciele zaczyna rozwijać się dziecko. Zamknięta w swojej złotej klatce dziewczyna poddaje się całkowicie woli rodziny, która przejmuje coraz większą kontrolę nad jej życiem. Hunter wykształca w sobie nietypowy mechanizm obronny: nieodpartą potrzebę połykania drobnych przedmiotów. Takich jak np. szklane kulki czy pinezki i inne znalezione w zakamarkach domu rzeczy. Pozornie idealny świat zaczyna rozpadać się na kawałki.


Niedosyt 2019 - Niedosyt - 2019 - Lektor PL

Carlo Mirabella-Davis być może chciał zbyt mocno podkreślić główną myśl idącą za przedstawioną przez niego historią. Na szczęście momenty te przełamywane są świadomym i niekiedy czarnym humorem. Zaskakuje też Haley Bennett w roli głównej. Fantastycznie wciela się w kobietę sprowadzoną jedynie do roli żony, której towarzyszą traumy przeszłości. Dzięki temu widzowi nie jest wcale trudno uwierzyć, że jej nietypowa przypadłość daje ukojenie, bo Hunter po raz pierwszy decyduje sama o sobie. Impuls do połknięcia baterii lub wyjadania ziemi z kwiatków jest czymś więcej, niż tylko fanaberią i czuć to z ekranu. Dobrze też prezentuje się drugi plan, na którym mamy Austina Stowella, Denisa O’Hare, czy Elizabeth Marvel. Niedosyt – 2019 – Lektor PL.

Niedosyt [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Grane przez nich postacie być może są przerysowane i służą ostatecznie wzmocnieniu końcowego przekazu, ale całkowicie wpisuje się to w obraną konwencję. Niedosyt, niezależnie od swoich wad i zalet, to przede wszystkim film robiący z widzem to, co dosłownie może zrobić pinezka z przełykiem. Podczas seansu czuć ostry przedmiot w ustach i każde przełknięcie śliny jest słyszalne. To sprawia, że doświadczenie tego filmu staje się czymś wyjątkowym i niezapomnianym.

Zostaw odpowiedź