Nieobliczalny 2020 Lektor PL - Nieobliczalny - 2020 - Lektor PL

Nieobliczalny – 2020 – Lektor PL

Nieobliczalny – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Stojąca w korku Rachel trąbi na innego kierowcę. Doprowadza go tym samym do prawdziwej furii. Od tej pory jej życie zmieni się w prawdziwy koszmar i krwawą walkę o przetrwanie.


Pobierz 2 - Nieobliczalny - 2020 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Nieobliczalny - 2020 - Lektor PL


Opis filmu

Tego dnia Rachel jest już spóźniona do pracy. Do tego przedzieranie się przez kilometrowe korki to już na prawdę koszmar wielkiego miasta. Wszyscy kierowcy są ogólnie zdenerwowani i sfrustrowani. Jeden z nich jest iście prawdziwą tykającą bombą. Dręczony niepowodzeniami życiowymi i bezradnością, tylko czeka na znak od losu, żeby wymierzyć sprawiedliwość. Gdy Rachel ponagla go klaksonem, jest w stanie zrobić wszystko, żeby tylko uprzykrzyć jej życie. Ta zwykła uliczna sytuacja zamieni życie jej i jej bliskich w prawdziwy koszmar i krwawą walkę o przetrwanie.


Nieobliczalny 2020 - Nieobliczalny - 2020 - Lektor PL

31 lipca w kinach sieci Multikino premię będzie miał wyczekiwany thriller Nieobliczalny. W roli głównej widzowie zobaczą Russella Crowe, zdobywcę OSCARA za wcielenie się w Maximusa w słynnym Gladiatorze.

Nieobliczalny [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Nieobliczalny to thriller, którego główny bohater czuje się skrzywdzony, niewidzialny i wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Od lat narasta w nim gniew, frustracja oraz chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Widzowie zobaczą jak przelewa się czara goryczy. W tym czasie Rachel będzie przedzierała się przez zakorkowane miasto do pracy walcząc z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są wzburzeni, ale jeden z nich jest prawdziwą tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Nieobliczalny – 2020 – Lektor PL. Bardzo dobry thriller, którego stawiam na równi z Polowanie – 2020.

Gdy Rachel zatrąbi tylko na głównego bohatera na światłach, ten postanawia ruszyć za nią w pogoń. Niby zwykły kierowca, ale gotowy jest dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców. Film jest na pewno godny polecenia i czas spędzony na oglądaniu tej produkcji nie będzie można zaliczyć do tych straconych. Gorąco polecamy!

Zostaw odpowiedź