Nieplanowane - 2019 - Lektor PL - Online

Nieplanowane – 2019 – Lektor PL – Online

Nieplanowane – 2019 – Lektor PL – Online. Kierowniczka kliniki aborcyjnej zmienia swoje poglądy na świat pod wpływem pewnych niespodziewanych wydarzeń w jej życiu.


Pobierz - Nieplanowane - 2019 - Lektor PL - Online

Opis filmu

Abby Johnson od najmłodszych lat chciała pomagać kobietom. Już w czasie studiów została wolontariuszką, a następnie zaczęła pracować w klinice aborcyjnej, która należała do potężnej światowej organizacji. Bardzo szybko awansowała w strukturach Planned Parenthood i została najmłodszą w kraju dyrektorką korporacyjnego giganta. Wtedy to stało się coś, co diametralnie odmieniło jej życie.


Nieplanowane – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Nieplanowane” jest wreszcie filmem o wielkiej światowej korporacji aborcyjnej, która dotyka bezpośrednio Stany Zjednoczony. Wspomniana korporacja Planned Parenthood jest jedynie przykrywką. Klinika pod płaszczykiem dbania o zdrowie kobiet, robi coraz więcej aborcji. “Nieplanowane” jest bardzo mocnym dramatem. Nie ma tutaj pół środków. Film mówi jasno i wyraźnie: aborcja jest zła. Podobnie dobrym dramatem jak “Nieplanowane” jest chyba tylko “Mój piękny syn” z 2018 roku, który porusza kwestie trudności wychowania dorastającego syna.

Czy film może wstrząsnąć przeciętnym widzem? Na pewno zmusza do refleksji z kolejnym oglądanym obrazem podczas seansu. Jest to również niezwykle ważny głos w sprawie nienarodzonych dzieci, ale również sposobu wspierania kobiet w sytuacjach kryzysowych. Czy film może zmienić poglądy? Może, ale moich na pewno nie zmienił. Jedno jest pewne, że film warto oglądnąć bez względu na swoje przekonania. Produkcja pokazuje jak na prawdę traktowane są kobiety przebywające w klinikach aborcyjnych. Nieplanowane – 2019 – Lektor PL – Online.

Warto również zaznaczyć, że podczas oglądania filmu, zobaczymy tylko te najważniejsze sceny. Nie będzie tutaj również jakiegoś szczególnego zagłębiania się w daną postać. Zabrało tutaj jednak realności, bo bohaterka rozpacza jedynie 2 dni, a potem wraca do niby normalnego życia po wykonaniu ok, 22 tysięcy aborcji w swojej karierze. “Nieplanowane” jest na pewno dramatem wartym oglądnięcia i polecenia. Wzrusza podczas wielu scen i na pewno daje wiele do myślenia. Oczywiście nikogo nie możemy zmusić do oglądnięcia go, ale na prawdę warto. Być może film uświadomi jednak wielu osobom, że aborcja jest czymś strasznym, a nie niczym takim. Gorąco polecamy!

Nieplanowane 2019 Lektor PL Online - Nieplanowane - 2019 - Lektor PL - Online

4 opinii do Nieplanowane – 2019 – Lektor PL – Online

 • Anonim  napisz:

  Super film, polecam

 • Radziu  napisz:

  Działa !!!

 • Ewela  napisz:

  Dobra wersja z lektorem

 • Werka  napisz:

  Dzięki za dodanie całego 🙂

Zostaw odpowiedź