Niewidzialny człowiek - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Niewidzialny człowiek – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

Niewidzialny człowiek – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Po zerwaniu toksycznej relacji, naukowiec i zarazem mąż Cecilii postanawia popełnić samobójstwo. Od tej pory zaczynają dziać się dziwne rzeczy.


Pobierz - Niewidzialny człowiek - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Cecilla wiele lat temu została uwikłana w toksyczną i pełną przemocy relację ze swoim mężem, który jest uznanym i bogatym naukowcem. Pod osłoną nocy kobieta ucieka z domu i znajduje schronienie w domu siostry i ich wspólnego przyjaciela z dzieciństwa. Jej mąż pewnego dnia popełnia samobójstwo i zostawia kobiecie fortunę. Od tego momentu zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy. Kobieta uważa jednak, że jego śmierć jest oszustwem. Zbieg wydarzeń zaczyna zagrażać kobiecie i jej bliskim. Jak udowodnić coś czego nie widać? Jak udowodnić, że prześladuje ją ktoś niewidzialny?


Niewidzialny człowiek 2020 - Niewidzialny człowiek - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Produkcja “Niewidzialny człowiek” w bardzo oryginalny sposób podchodzi do tematu jakim jest nękanie ludzi. Bohaterka mówi stop, ale to wcale nie oznacza końca jej prześladowania. Wbrew pozorom to dopiero początek. Główny prześladowca wcale nie używa siły, a potrafi zmusić ofiarę do tego, żeby robiła to, czego on chce. Cecilla być może już nigdy nie wróci do normalnego funkcjonowania. Można powiedzieć, że Elisabeth Moss stała się specjalistką od takich produkcji, gdzie pokazuje traumę kobiet prześladowanych. Widz od samego początku trzyma kciuki za kobietę, która w swoich oczach ma tylko strach i przerażenie. Jeśli chodzi o tematykę istot paranormalnych, to zdecydowanie warto oglądnąć również “Złe miejsce” czy “Nightmare Radio“.

Niewidzialny człowiek – 2020 [LEKTOR PL, CDA, , GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Podczas seansu zauważymy na pewno bardzo dużo pustych kadrów, ale jest to celowy zabieg. Wtedy właśnie zastanawiamy się czy coś zaraz wyskoczy czy to tylko urojenia naszej bohaterki. Z czasem widz zaczyna wsłuchiwać się w te dźwięki, a one są na prawdę bardzo istotne w tym filmie. To właśnie słuch ma pomóc nam w walce z główną bohaterką z niewidzialnym człowiekiem. Niewidzialny człowiek – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Ogólnie “Niewidzialny człowiek” jest dobra produkcją jednak momentami twórcy filmu zbyt nachalnie próbują tłumaczyć widzom niektóre rzeczy. W ten sposób można odnieść wrażenie, że mają widzów za niezbyt bystrych. To taki malutki minusik tego filmu. Poza tym jest to horror, który dostarczy nam rozrywki przez te 2 godzinki seansu. Po seansie czas na pewno nie uznamy za zmarnowany i nie będziemy mieli wrażenia, że jest to kolejny odgrzewany kotlet, ale zupełnie tradycyjne danie podane w zupełnie inny sposób.

Zostaw odpowiedź