Nightmare Radio - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Nightmare Radio – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Nightmare Radio – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Do radia prowadzącego audycje o rzeczach paranormalnych, dzwoni małe dziecko i błaga o pomoc.


Pobierz - Nightmare Radio - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

W pewną burzliwą noc do radia zajmującego się rzeczami paranormalnymi, dzwoni małe dziecko i błaga spikera Roda o pomoc. Inni dzwonią do radia, żeby opowiedzieć o przerażających wydarzeniach, ale ten telefon jest zupełnie inny.


Nightmare Radio – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Nightmare Radio” jest produkcją pochodzącą z Argentyny i Nowej Zelandii. Jak już wyżej wspomnieliśmy, w pewną burzliwą noc, do radia dzwoni małe przerażone dziecko. Radio Nightmare zajmuje się audycjami paranormalnymi. Ludzie dzwonią tam i opowiadają o przerażających wydarzeniach, których doświadczyli w swoim życiu. Nagle spiker Rod odbiera telefon od przerażonego dziecka. To coś zupełnie innego. Od tej pory rozpocznie się wyścig z czasem, który przepełniony jest przeróżnymi zjawami i upiorami. Nightmare Radio – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Wydaje się, że “Nightmare Radio” jest horrorem kompletnym. Niby mamy tutaj do czynienia z czymś zupełnie nowym, ale nie do końca. Mamy tutaj dziecko, telefon od niego. Dziecko dzwoni i błaga o pomoc przypadkowych dorosłych ludzi. Teraz rozpocznie się mordercza walka z czasem. Tak jak pisałem, niby coś nowego, ale znowu kolejny odgrzewany kotlet. Mamy tutaj troszkę duchów i upiorów, ale nic konkretnego. Na ekranie brakuje chyba tylko licznika, który będzie odliczał do kolejnego pojawienia się jakiegoś upiora. Fabuła jest od początku przewidywalna i brakuje tutaj jakiegoś zwrotu akcji. Połowa filmu wygląda tak, że małe dziecko kroczy ciemnymi korytarzami swojego domu, co wygląda na prawdę klaustrofobicznie. Podczas takich scen słyszymy słynne szmery, szepty i jakieś kroki w oddali. Brakuje tutaj jakiegokolwiek napięcia, bo zakończenie jest przewidywalne. Gra aktorska również wygląda bardzo słabo. Żadna z postaci nie wyróżnia się niczym charakterystycznym.

Film do oglądnięcia na raz i tyle. Nie sądzę, że zapadnie komukolwiek na dłużej w pamięci niż tylko jeden wieczór. Jest na pewno kilka lepszych produkcji, które mogliśmy ostatnio oglądać. Do takich należy między innymi: “Zaśnij” czy “Czarne święta“.

Nightmare Radio 2019 Lektor PL Cały Film Online - Nightmare Radio - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź