Nightmare Radio - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Nightmare Radio – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Nightmare Radio – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Do radia prowadzącego audycje o rzeczach paranormalnych, dzwoni małe dziecko i błaga o pomoc.


Pobierz - Nightmare Radio - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

W pewną burzliwą noc do radia zajmującego się rzeczami paranormalnymi, dzwoni małe dziecko i błaga spikera Roda o pomoc. Inni dzwonią do radia, żeby opowiedzieć o przerażających wydarzeniach, ale ten telefon jest zupełnie inny.


Nightmare Radio – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Nightmare Radio” jest produkcją pochodzącą z Argentyny i Nowej Zelandii. Jak już wyżej wspomnieliśmy, w pewną burzliwą noc, do radia dzwoni małe przerażone dziecko. Radio Nightmare zajmuje się audycjami paranormalnymi. Ludzie dzwonią tam i opowiadają o przerażających wydarzeniach, których doświadczyli w swoim życiu. Nagle spiker Rod odbiera telefon od przerażonego dziecka. To coś zupełnie innego. Od tej pory rozpocznie się wyścig z czasem, który przepełniony jest przeróżnymi zjawami i upiorami. Nightmare Radio – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Wydaje się, że “Nightmare Radio” jest horrorem kompletnym. Niby mamy tutaj do czynienia z czymś zupełnie nowym, ale nie do końca. Mamy tutaj dziecko, telefon od niego. Dziecko dzwoni i błaga o pomoc przypadkowych dorosłych ludzi. Teraz rozpocznie się mordercza walka z czasem. Tak jak pisałem, niby coś nowego, ale znowu kolejny odgrzewany kotlet. Mamy tutaj troszkę duchów i upiorów, ale nic konkretnego. Na ekranie brakuje chyba tylko licznika, który będzie odliczał do kolejnego pojawienia się jakiegoś upiora. Fabuła jest od początku przewidywalna i brakuje tutaj jakiegoś zwrotu akcji. Połowa filmu wygląda tak, że małe dziecko kroczy ciemnymi korytarzami swojego domu, co wygląda na prawdę klaustrofobicznie. Podczas takich scen słyszymy słynne szmery, szepty i jakieś kroki w oddali. Brakuje tutaj jakiegokolwiek napięcia, bo zakończenie jest przewidywalne. Gra aktorska również wygląda bardzo słabo. Żadna z postaci nie wyróżnia się niczym charakterystycznym.

Film do oglądnięcia na raz i tyle. Nie sądzę, że zapadnie komukolwiek na dłużej w pamięci niż tylko jeden wieczór. Jest na pewno kilka lepszych produkcji, które mogliśmy ostatnio oglądać. Do takich należy między innymi: “Zaśnij” czy “Czarne święta“.

Nightmare Radio 2019 Lektor PL Cały Film Online - Nightmare Radio - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

2 opinii do Nightmare Radio – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

  • […] Produkcja “Niewidzialny człowiek” w bardzo oryginalny sposób podchodzi do tematu jakim jest nękanie ludzi. Bohaterka mówi stop, ale to wcale nie oznacza końca jej prześladowania. Wbrew pozorom to dopiero początek. Główny prześladowca wcale nie używa siły, a potrafi zmusić ofiarę do tego, żeby robiła to, czego on chce. Cecilla być może już nigdy nie wróci do normalnego funkcjonowania. Można powiedzieć, że Elisabeth Moss stała się specjalistką od takich produkcji, gdzie pokazuje traumę kobiet prześladowanych. Widz od samego początku trzyma kciuki za kobietę, która w swoich oczach ma tylko strach i przerażenie. Jeśli chodzi o tematykę istot paranormalnych, to zdecydowanie warto oglądnąć również “Złe miejsce” czy “Nightmare Radio“. […]

  • […] również oglądnąć na naszej stronie. Chodzi tutaj między innymi o: Nightmare radio czy choćby Zaśnij. To są filmy bardzo zbliżone do siebie i na pewno warto […]

Zostaw odpowiedź