Nikt - 2021 - Lektor PL

Nikt – 2021 – Lektor PL

Nikt – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Przechodzień jest świadkiem jak grupa mężczyzn atakuje kobietę, więc podejmuje interwencję. Tym samym staje się celem narkotykowego bossa.


Pobierz 2 - Nikt - 2021 - Lektor PL


Nikt – 2021

Czasami ktoś na kogo nie zwracasz uwagi jest najbardziej niebezpieczny ze wszystkich. “NIKT” to historia niedocenianego ojca i męża Hutcha Mansella granego przez Boba Odenkirka znanego z roli Saula Goodmana w serialu “Breaking Bad” i “Zadzwoń do Saula”. Pewnego dnia w domu głównego bohatera dochodzi do włamania. Hutch nie podejmuje żadnej obrony przed przestępcami. Nastoletni syn, Blake oraz żona Becca (Connie Nielsen) są rozczarowani jego brakiem reakcji. Następstwem tego zdarzenia jest wyzwolenie u Hutcha uśpionych, mrocznych instynktów prowadzących na ścieżkę zła. Zmierzy się z poważnymi zagrożeniami dla niego i jego rodziny. Będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi (Aleksey Serebryakov). Hutch już nigdy nie pozostanie niezauważony.


Nikt 2021 - Nikt - 2021 - Lektor PL

Z każdą kolejną musi być mocniej, szybciej, zabawniej. Nonsensowna przemoc zostaje tu wyniesiona do rangi prawdziwej sztuki. Stosunkowo długie ujęcia i sprawny montaż pozwalają nam się nią rozkoszować. Sprawiają, że cały czas chcemy więcej. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i bez przerwy kibicujemy protagoniście, kiedy staje naprzeciwko członkom rosyjskiej mafii. Nawet jeśli za wiele o nim nie wiemy, to zdajemy sobie sprawę do czego jest zdolny. Nikt – 2021 – Lektor PL.

W końcu każdy, kto w świecie przedstawionym poznał jego przeszłość, od razu się przed nim chował. Pragniemy, żeby nie była to tylko puste obietnice nadchodzącej rozwałki. Dlatego to czysta przyjemność patrzeć jak na naszych oczach Bob Odenkirk zmienia się ze zwykłego wymoczka w kozackiego twardziela, gotowego ze schowaną pod serwetką miną, spokojnie zjeść kolację w towarzystwie uzbrojonych rosyjskich gangsterów.

Nikt – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Naishuller opowiada tu o przemocy rozbudzającej męskość. Dzięki kolejnym starciom jego bohater stopniowo odzyskuje równowagę w życiu osobistym. Wchodzimy bowiem do bezwzględnie maskulinistycznego świata, gdzie jedynym sposobem, aby ktoś brał cię na poważnie jest wbicie przypadkowej osobie kieliszka w szyję. Wszystko zostaje jednak podane z lekkim przymrużeniem oka i w akompaniamencie żartów z czarnoskórego Rosjanina.

Ze względu na zawarty w filmie humor, „Nikt” przed każdym szalonym sprintem pozwala nam złapać nieco oddechu i na spokojnie rozpłynąć się w prezentowanych wydarzeniach. A te dostarczają tyle adrenaliny, że wystarczy wam przynajmniej do premiery kolejnego akcyjniaka ze scenariuszem Kolstada.

5 opinii do Nikt – 2021 – Lektor PL

 • Anonim  napisz:

  Ściągajcie zanim usuną…

 • Benek  napisz:

  Dzięki za dodanie, super film

 • ...  napisz:

  U mnie działa a lektor zajebisty

 • Gienek  napisz:

  Można miało pobierać 🙂

 • Mariuszek  napisz:

  Bardzo dobra wersja filmu, nie kinówka 😀

Zostaw odpowiedź