Nowi mutanci - 2020 - Lektor PL

Nowi mutanci – 2020 – Lektor PL

Nowi mutanci – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Pięcioro młodych mutantów ucieka z tajemnego ośrodka w którym byli trzymani. Muszą aktywować swoje moce, żeby uciec od przeszłości, która ich prześladuje.


Opis filmu

Pięcioro mutantów było przetrzymywanych w tajemniczym ośrodku badawczym pod obserwacją psychiatryczną. Naukowcy uważają, że mutanci stanowią zagrożenie dla siebie, ale i całego świata. Pewnego dnia pod wpływem jednego z mutantów, zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Wszystkich pensjonariuszy zaczynają nawiedzać dziwne wizje i demony przeszłości.

Pobierz 2 - Nowi mutanci - 2020 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Nowi mutanci - 2020 - Lektor PL


Nowi mutanci 2020 - Nowi mutanci - 2020 - Lektor PL

Przypomnę, że oryginalnie Nowi mutanci na ekranach kin mieli pojawić się 13 kwietnia 2018 roku. Datę premiery kilkakrotnie zmieniano, ale film nie pojawił się 22 lutego 2019 roku, ani 2 sierpnia 2019 roku. Najnowsza data premiery to 3 kwietnia 2020 roku. Wiele spekulowało się nad tym, że widowisko artystycznie jest w nie najlepszej kondycji. Podobno na poprzednich pokazach testowych widzowie nie byli zachwyceni, a po zleconych dokrętkach spekulowano, iż Nowych mutantów zobaczymy nie w kinach, a na streamingu Disney+ lub Hulu. Pojawił się nawet głosy, że film w ogóle zostanie wrzucony do kosza i w tradycyjnym obiegu nie obejrzymy go wcale. To błędne myślenie, bo tak się nie stało. Nowi mutanci – 2020 – Lektor PL.

Nowi mutanci [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Jakkolwiek jest nadzieja, że film, w który włożono kupę pieniędzy, pojawi się na ekranach kin. W przeciwieństwie do Gambita, X-23 czy Madroxa – projektów o mutantach z wytwórni 21st Century Fox, które już z miejsca nie ruszą.
Nowi mutanci po prostu jak najbardziej jak nowi.

Ponoć po najnowszych pokazach testowych Nowych mutantów – już po dokrętkach, zmontowanym na nowo – widownia wyszła zadowolona. Ciężko zweryfikować te rewelacje, gdyż osoby, które uczestniczą w takich pokazach, muszą podpisać klauzulę o poufności. Dlatego większość głosów w sieci to “znajomi znajomych” i ludzie, którzy “coś słyszeli”, więc należy do tych rewelacji podejść z dystansem. Jakkolwiek wypowiedziało się kilka osób z branży, co nadaje tej historii minimalnego prawdopodobieństwa. Gorąco polecamy film, bo na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Zostaw odpowiedź