Obecność 3: Na rozkaz diabła - 2021 - Lektor PL

Obecność 3: Na rozkaz diabła – 2021 – Lektor PL

Obecność 3: Na rozkaz diabła – 2021 – Lektor PL. Cały film online. Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.


Pobierz 2 - Obecność 3: Na rozkaz diabła - 2021 - Lektor PL


Obecność 3: Na rozkaz diabła – 2021

“Obecność 3: Na rozkaz diabła” to budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.


Obecność 3. Na rozkaz diabła 2021 - Obecność 3: Na rozkaz diabła - 2021 - Lektor PL

Jako że nad zakończeniem nie mogę się zanadto rozwodzić ze względu na spoilery, pochylmy się nad sekwencją otwierającą film, która także nastręcza pewnych problemów. Kilkunastominutowy wstęp zawiązujący akcję ukazuje nam zakończone pozornym powodzeniem wypędzanie złej istoty z Davida. Dowiadujemy się jednak, że mamy do czynienia nie z opętaniem, lecz klątwą, a ta przenosi się na Arnego, gdy ten w krytycznym momencie zaprasza demona do wnętrza siebie, by uratować zarówno chłopca, jak i przegrywającego z mroczną siłą Eda. Z tego niestety wynikają dwie nielogiczności.

Obecność 3: Na rozkaz diabła – 2021 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Obeszło się bez rozczarowań, ale i bez jakiejkolwiek poprawy. Pomyślałem, opuszczając salę kinową po seansie Obecności 3 i porównując ją z moimi wrażeniami po dwóch wcześniejszych częściach. Pomysł na historię jest trochę inny, dzięki czemu w formie maratonu nie powinniśmy się specjalnie nudzić, oglądając całą serię, a i ogólna jakość filmu też nie plasuje się poniżej poprzedniczek. Obecność 3: Na rozkaz diabła – 2021 – Lektor PL.

Wybierając ten tytuł przypuszczałem, że dobrze wiem, na co się piszę i cóż… miałem rację. Jeśli zależy Wam po prostu na zobaczeniu jeszcze jednej Obecności, będziecie zadowoleni. Jeżeli jednak liczycie na jakieś istotne innowacje albo wręcz na nowatorstwo w skali całego gatunku horrorów, to nie, do tego bardzo tu daleko. Czy nas to cieszy, czy też nie, to sequel bez niespodzianek!

6 opinii do Obecność 3: Na rozkaz diabła – 2021 – Lektor PL

 • Anonim  napisz:

  Można śmiało pobierać xD

 • Antek  napisz:

  Zajebisty horror

 • Ziętek  napisz:

  Dobry lektor polecam

 • Tomeczek1984  napisz:

  Dzięki za dodanie filmu

 • 123  napisz:

  U mnie śmiga 🙂

 • Piotrek  napisz:

  Najlepsza część, oglądać póki jest i nie usunęli

Zostaw odpowiedź