Obiecująca Młoda Kobieta - 2020 - Lektor PL

Obiecująca Młoda Kobieta – 2020 – Lektor PL

Obiecująca Młoda Kobieta – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Tragiczne wydarzenia z przeszłości miały wpływ na przyszłość Cassandry. Kobieta za wszelką cenę pragnie odnaleźć osoby odpowiedzialne za jej los.


Pobierz 2 - Obiecująca Młoda Kobieta - 2020 - Lektor PL


Obiecująca Młoda Kobieta – 2020

Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta… ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.


Obiecująca Młoda Kobieta 2020 - Obiecująca Młoda Kobieta - 2020 - Lektor PL

Przede wszystkim jednak film to popis jednej aktorki, czyli Carey Mulligan. W końcu ta bardzo uzdolniona artystka mogła zaprezentować się na ekranie z innej strony niż dotychczas, zagrać z odpowiednim zadziorem i energią. Mulligan doskonale prezentuje się w scenach, gdy uruchamia demoniczne, trochę szalone oblicze, jednak również potrafi w odpowiednim momencie stonować emocje i zagrać z wielkim spokojem. Aktorka świetnie balansuje między poszczególnymi stanami emocjonalnymi Cassie, czasem przerysowując, ale w dobrym smaku, rys psychologiczny postaci.

Obiecująca Młoda Kobieta [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Czy jest sarkastyczna i oziębła, czy szalona i mroczna – w każdej z tych odsłon Mulligan czuje się znakomicie. Mulligan po prostu dzieli i rządzi w tym filmie i jest poza zasięgiem dla reszty obsady. Jednak nie jest to minus, bo inne postacie stanowią dobre uzupełnienie historii Cassie, Łatają luki w jej opowieści, sprawnie ubogacają tę gorycz i złość, którą nosi w sobie bohaterka. To jest również dobre rozwiązanie, które zastosowała Fennell – nie podaje nam łopatologicznie wydarzenia, które zadecydowało o dalszej życiowej drodze Cassandry. Obiecująca Młoda Kobieta – 2020 – Lektor PL.

Pozwala nam płynnie odkrywać poszczególne fragmenty wraz z rozwojem fabuły. Wprowadzając kolejne postacie, które mają za zadanie uzupełnić tę układankę.Obiecująca. Młoda. Kobieta to film, który w bardzo oryginalny i ciekawy sposób podejmuje się trudnych tematów, przy tym również bawi się różnymi konwencjami gatunkowymi. Przede wszystkim jednak to oscarowa rola Carey Mulligan. Bardzo polecam.

2 opinii do Obiecująca Młoda Kobieta – 2020 – Lektor PL

  • Antek  napisz:

    Super film, pozdro

  • Piotrek  napisz:

    Dzięki za wstawkę

Zostaw odpowiedź