Ocean ognia (2018) Lektor PL

Ocean ognia Lektor PL - Ocean ognia (2018) Lektor PL

Oryginalny tytuł: Hunter Killer

Czas trwania: 2:01:23

Gatunek: Akcja, Thriller

Reżyser: Donovan Marsh

Scenariusz: Jamie Moss, Arne Schmidt

Kraj produkcji: USA

Premiera w polsce: 26 października 2018

Studio: Millennium Films, Original Film

Inny tytuł: brak

Ocena: 6,9


Ocean ognia (2018) Lektor PL

Pobierz - Ocean ognia (2018) Lektor PL


Opis filmu

Ocean ognia (2018) Lektor PL. Amerykański okręt USS Toledo pod dowództwem kapitana Joe Glassa. W tą rolę wcielił się Gerard Butler. Okręt z atomowym napędem dociera do tajemniczego miejsca, w którym w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła rosyjska łódź podwodna. Kapitan na miejscu bada miejsce zniknięcia i okazuje się, że to wcale nie był przypadek. Był to perfekcyjnie zaplanowany plan zamach. Jak się później okazuje, za aktem terroru stoi rosyjski generał, który próbuje za wszelką cenę rozpętać III wojnę światową. Zdrajca porywa prezeydenta Rosji, świat pogrąża się w chaosie, a Glass próbuje nawiązać współpracę z oddziałem US Navy Seals. Od tej pory wspólnie żołnierze spróbują odbić głowę państwa, a w ich rękach spoczywa los całego świata.


Obsada aktorska

Gerard Butler – Kapitan Joe Glass, Gary Oldman – CJCS Charles Donnegan, Common – Wiceadmirał John Fisk, Linda Cardellini – Jane Norquist, Toby Stephens – Bill Beaman, Michael Nyqvist – Kapitan Andropov, Zane Holtz – Paul Martinelli, Michael Trucco – Devin Hall.


Recenzja

Jak wspomnieliśmy wyżej, Ocean ognia (2018) opowiada o amerykańskim okręcie USS Toledo i o spisku, który został zaaranżowany przez rosyjskiego generała. Chciał on za wszelką cenę wywołać chaos na świecie i rozpętać III wojnę światową. W filmie na pewno bardzo dobrze ogląda się współpracę kapitana Joe Glassa (Gerard Butler), z US Navy Seals. Przede wszystkim, kamera, która towarzyszy im podczas całej akcji, nie trzęsie się, żeby dodać zbędnego tempa i dynamiki całej akcji. W filmie nie znajdziemy zbędnych cięć i zbyt wielu zwrotów akcji, które mogą przyprawić widza o ból głowy. Film Ocean ognia jest jednak filmem bardzo nierównym. Właśnie dlatego podczas oglądania tego filmu można mieć mieszane uczucia. Końcówka filmu jest niby bardzo dynamiczna, mocna i przepełniona akcją, ale pozostaje jednak pewien niedosyt. Moim zdaniem początek był za słaby i można go było troszkę podkręcić akcją. Na początku na pewno zabrakło motywacji samym bohaterom. Jednak polecamy oglądnąć ten film najlepiej online na naszej stronie.

Oglądaj online cały film Ocean ognia (2018) po polsku!

Ocean ognia cały film online - Ocean ognia (2018) Lektor PL

5 opinii do Ocean ognia (2018) Lektor PL

 • Antek  napisz:

  Działa, dzięki!!!

 • Maciek  napisz:

  Super film

 • Daniel  napisz:

  Fajnie że dodaliście ten film, polecam 🙂

 • Anonim  napisz:

  NAJLEPSI AKTORZY.

 • michał  napisz:

  najlepsi aktorzy

Zostaw odpowiedź