Oszustki – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Oszustki 2019 Lektor PL - Oszustki - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Oszustki – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online. Młody, przebojowy i przystojny milioner stanie się celem dla dwóch rywalizaujących ze sobą oszustek. Wspomniane oszustki utrzymują się z wyłudzeń pieniędzy od bogatych mężczyzn.


Oszustki – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Pobierz - Oszustki - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online


Recenzja

Na pewno ogromną zaletą tego filmu jest fakt, że twórcy filmy nie starają się na siłę wytłumaczyć nam, jakimi motywami kierują się główne bohaterki filmu. Nie marnują na to czasu no i słusznie, bo tak na prawde nie jest to nam do niczego potrzebne, to jest ich sposób na życie i już. Prawdziwym koniem pociągowym jest Rebel, która z każdą kolejną sceną jest coraz zabawniejsza, a jej improwizacja to prawdziwe mistrzostwo.

Tą grą aktorka udowadnia, że ma prawdziwy talent komediowy. Nie musi ona strzelać tych samych min, czy opowiadać tych samych dowcipów, ponieważ ich wachlarz jest na prawdę ogromny. Rebel jest po prostu bardzo obcesowa i prosta. Wygląda to na pewno bardzo zabawnie no i prawidłowo, bo tak właśnie ma być. Oszustki to taka komedia do jednorazowego obejrzenia. Całkiem miło spędzimy na niej czas, ale również szybko o niej zapomnimy, jak o większości remaków klasycznych filmów. Świetna jest za to w scenach uwodzenia, oczarowywanie mężczyzn przychodzi jej naturalnie. Kiedy sytuacja wymaga od niej zrobienia z siebie błazna, pojawia się pewien zgrzyt. Film oceniamy bardzo dobrze i jest on na pewno wart obejrzenia, ponieważ czas spędzony na seansie na pewno nie będzie dla Was czasem zmarnowanym i wyjdziecie z kina w niezłym nastroju. Film z polskim lektorem dostępny jest na stronie seansikowo.pl

Oszustki – 2019 [Lektor PL, CDA, Cały film, Online]

Oszustki 2019 Lektor PL cały film online - Oszustki - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Zostaw odpowiedź