Pan T. 2019 - Pan T. - 2019 - PL - Cały Film - Online

Pan T. – 2019 – PL – Cały Film – Online

Pan T. – 2019 – PL – Cały Film – Online. Oglądany powojenną Warszawę, która w 1953 roku odbudowuje się z ruin, gdzie wszystko jest możliwe.


Pobierz - Pan T. - 2019 - PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Powojenna Warszawa podnosi się z kolan i kompletnych ruin. W 1953 roku dosłownie wszystko jest możliwe. Wszech obecnie panująca niepewność i donosicielstwo zalewane są wódką i rozśpiewanym towarzystwem. Z podziemi kościoła daje się usłyszeć jazz, a przypadkowe spotkanie z I sekretarzem Bierutem, na pewno zakończy się nietrzeźwością. Całą sytuację z autopsji zna znany pisarz Pan T. który mieszka w hotelu dla literatów. Mężczyzna utrzymuje się z korepetycji, które daje pięknej maturzystce. Z dziewczyną łączy go namiętny romans. Pewnego dnia sąsiadem pisarza staje się chłopak z prowincji, który chce być dziennikarzem. Pan T. staje się dla niego autorytetem i jedynym mistrzem. Pisarz cieszy się poukładanym życiem, ale nagle staje się wrogiem publicznym nr. 1. Mężczyzna zostaje podejrzewany o chęć wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki. Od tej pory każdy jego ruch śledzić będzie Urząd Bezpieczeństwa. Kobieta nagle wyznaje mu swoją tajemnicę, a w tych czasach trudno jednak będzie zachować powagę.


Pan T. – 2019 [PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Pan T.” jest filmem wyprodukowanym w czerni i bieli. Jest to również niezwykle intrygujący dramat, w który wmieszane zostały elementy komediowe. Z całą pewnością mamy tutaj produkcję, które wniesie na prawdę coś nowego do polskiej kinematografii. Dawno nie widziałem tak świeżego filmu. Podobnie również oceniam polski film “Psy 3. W imię zasad“. Nie jest to jednak film typowo po wojenny, ale również jeden z lepszych w ostatnich czasach. Nie jest to jednak produkcja bez wad, ale wszystko rekompensują tutaj elementy filmu komediowego. Warto także wspomnieć o tym, że jest to wielki powrót Pawła Wilczaka na ekrany kinowe. Pan T. – 2019 – PL – Cały Film – Online.

Wielkim plusem filmu oprócz oczywiście aktorstwa jest sposób w jaki ukazano obraz socjalistycznej polski lat 50-tych, gdzie przy malutkim budżecie udało się stworzyć na prawdę genialny film. Bardzo sprawnie również oglądamy przechodzenie tutaj dramatu w istną komedię. Najlepszą ze scen jest chyba Bierut, który stoi i pali jointa. Tak jak już wspomniałem, nie jest to film bez wad. “Pan T.” został wykonany w świetny sposób i wszystko ładnie komponuje się ze sobą. Takiej produkcji na pewno brakowało w naszym rodzimym kinie w ostatnich latach.

Pan T. 2019 PL Cały Film Online - Pan T. - 2019 - PL - Cały Film - Online

Jedna opinia do Pan T. – 2019 – PL – Cały Film – Online

Zostaw odpowiedź