Pętla - 2020 - PL

Pętla – 2020 – PL

Pętla – 2020 – PL. Cały film online. Zupełny zbieg okoliczności łączy losy młodego policjanta i dwóch braci z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od nich dotyczących przestępczego półświatka, szybko awansuje w strukturach policji.


Pobierz 2 - Pętla - 2020 - PL

Link 2:

Pobierz 2 - Pętla - 2020 - PL


Opis filmu

Pętla – 2020 – PL. Zbieg okoliczności łączy losy młodego policjanta i dwóch ukraińskich bliźniaków. Dzięki kontaktom, uzyskuje informacje na temat półświatka przestępczego, które pozwolą mu awansować na oficera CBŚ. Pod osłoną prawa, przejmuje kontrolę nad domem publicznym i powoli eliminuje konkurencję z Podkarpacia. Z czasem montują kamery w każdym pokoju i zbierają kompromitujące materiały dotyczące wielu znanych i wpływowych osób w kraju. Wystarczy jedynie chwilka nieuwagi, żeby z łowcy, śledczy stał się zwierzyną.


Pętla 2020 - Pętla - 2020 - PL

Pętla” pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega twierdzi, że pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer.

Pętla [PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Podczas promocji filmu “Polityka” Patryk Vega obiecywał, że ten film może wiele zmienić. Jeszcze przed premierą w sieci pojawiło się kilkanaście nagrań, na których widać było aktorów, którzy do złudzenia przypominali polityków. Pętla – 2020 – PL.

Mam cały plecak nagrań, które będę publikował. Tam są rzeczy niezwykłe, łącznie z tym jak rosyjskie służby próbują werbować właścicieli klubów w Polsce. Również są nagrania, na których ludzie uprawiają seks – zapowiedział reżyser w programie “Gwiazdy bez maski”.

Oczywiście nie ma pewności, jakiego kalibru będą to nagrania. Vega nie chce zdradzać szczegółów, ponieważ jak sam przyznaje, taśmy będą częścią elementu promującego projekt. Podobno jednak już jakiś czas temu zgłosili się do niego ludzie, którzy za wszelką cenę chcieli odkupić od niego nagrania. Film z czystym sumieniem możemy polecić, jako warty oglądnięcia i czas spędzony na seansie, nie będzie na pewno czasem straconym. Gorąco polecamy!

4 opinii do Pętla – 2020 – PL

 • Adi  napisz:

  Zajebisty film

 • Dawidek  napisz:

  Bardzo dobra wersja, pozdro

 • Anonim  napisz:

  U mnie obraz ok

 • Julek  napisz:

  Dzięki za dodanie filmu!

Zostaw odpowiedź