Pinokio - 2019 - Lektor PL

Pinokio – 2019 – Lektor PL

Pinokio – 2019 – Lektor PL. Cały film online. Pewnego dnia stolarz o imieniu Gepetto, otrzymuje kawałek drewna. Od początku czuje, że kryje się w nim jakaś magiczna moc. Stworzona przez niego figurka, nagle ożywa.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Pinokio - 2019 - Lektor PL


Opis filmu

Pewnego razu poczciwy stolarz o imieniu Gepetto otrzymuje kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w pozornie zwykłym kawałku drewna, kryje się jakaś magiczna moc. Postanawia, że wystruga z niej postać chłopca. Niespodziewanie jego figurka, ożywa. Gepetto nadaje mu imię Pinokio i od tej pory będzie troszczył się o niego, jak o własne dziecko. Pinokio jest bardzo zafascynowany światem, który widzi pierwszy raz i przestaje słuchać Gepetta. Chłopiec wyrusza w tajemniczą i pełną przygód podróż, a na swojej drodze spotka różne inne niezwykłe osoby.


Pinokio 2019 - Pinokio - 2019 - Lektor PL

W filmie “Pinokio” będziemy mogli oglądać bezgraniczną ojcowską miłość. Już nawet w pierwszych scenach, Gepetto w środku nocy oznajmia całej okolicy, że pierwszy raz w życiu właśnie został ojcem. Powinniśmy się wzruszać, kiedy zamienia ciepłe ubrania na elementarz dla Pinokia, czy bez chwili zastanowienia wyrusza na poszukiwania, gdy chłopiec znika z teatrem marionetek. Podczas seansu przenosimy się do świata, w którym nie wszystko jest takie, na jakie wygląda. Na wiele można sobie pozwolić i puszczać oko do widza, z czym Garrone radzi sobie bardzo dobrze.

Pinokio – 2019 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Pinokio” oczywiście jak każdy inny film, ma swoje wady i zalety. Najbardziej jednak może rozczarować widza, poprawność całego opowiadania. Po twórcy takiego filmu jak np. Dogman, można spodziewać się czegoś o wiele lepszego niż przeciętna produkcja. Jest to niby rodzinna produkcja, ale może bardzo szybko znudzić jej członków. Zwłaszcza, gdy dzieci przyzwyczajone są do akcji i kolorowych obrazków. Włoska produkcja wymaga od widza niezwykłego dystansu i cierpliwości. Właśnie takiej, jaką posiadał Gepetto do stworzonego przez siebie chłopca, którego “przyjął” jak własnego syna. Pinokio to taka filmowa bajka dla dzieci, która unika mrocznym elementów ludzkiej egzystencji.

6 opinii do Pinokio – 2019 – Lektor PL

 • Olek  napisz:

  Często tu oglądam filmy

 • Anonim  napisz:

  Zajebisty transfer, pobrałem w 20 minut

 • Benia  napisz:

  Polecam stronę

 • Anula  napisz:

  Bardzo dobra wersja z lektorem 🙂

 • Piotrek  napisz:

  Super film

 • qwerty  napisz:

  Dobrze że nie fake!

Zostaw odpowiedź