Polaroid – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Polaroid 2019 Lektor PL Cały film Online - Polaroid - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Opis filmu

Polaroid – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online. Pewnego razu nastolatka imieniem Bird, kupuje w antykwariacie tajemniczy, niby normalny aparat fotograficzny. Polaroid czasy swojej popularności i świetności ma już dawno za sobą, ale nadal działa. Grupa przyjaciół robi nimi zdjęcia, a osoby, które na nich się znajdują, zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach. Czy bohaterzy oszukają przeznaczenie?


Polaroid – 2019 – Lektor PL – Cały film – Online

Pobierz - Polaroid - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online


Recenzja

Jesli chodzi o stronę technicznę filmu, to została ona wykonana całkiem dobrze. Zdjęcia sprawiają wrażenie, zadymionych  lub spowitych mgłą. Większość została nakręcona w ciemnych pomieszczeniach, a bohaterzy trzymają się sztywno jakiejś takiej niepisanej zasady, żeby nie zapalić światła w chwilach grozy. Wiele kadrów ma statyczną kompozycję, co sporadycznie pobudza senność, ale interesująco przedstawia się choćby scena z udziałem Bird i fotografa szkolnego.

Film tak na prawdę powstał już dwa lata temu, ale musiał swoje “odleżeć” w wytwórni. Jaki był tego powód? Wszystko przez kontrowersje, które narosły wokół Harveya Weinsteina – jednego ze współzałożycieli Miramaksu, od którego „odłączono” później Dimension. W polaroidzie pojawi się nawet motyw, w którym będziemy mieli doczynienia z motywem napastowania seksualnego młodziutkiej dziewczyny.

W scenariuszu produkcji znalazło się wiele nudnych i szablonowych motywów. Film ma szansę, żeby przypodobać się widzom, którzy chcieliby oglądnąć film z kategorii J. Jest lepszym rozszerzeniem krótkiego metrażu niż na przykład „Selfie from Hell”, za to słabszym niż „Lights Out” − który był dramatycznym spojrzeniem na rzeczywiste problemy. Film oceniamy na 7/10. Czas spędzony na seansie na pewno nie będzie czasem straconym. Możecie go oglądać na naszej stronie online.

Polaroid – 2019 [Lektor PL, CDA, Cały film, Online]

Polaroid 2019 - Polaroid - 2019 - Lektor PL - Cały film - Online

Zostaw odpowiedź