Polot - 2020 - PL

Polot – 2020 – PL

Polot – 2020 – PL. Cały film online. Karol prowadzi własny biznes i dorabia w rodzinnej firmie. Kiedy umiera jego ojciec, instruktor lotnictwa, mężczyzna będzie musiał wziąć na barki utrzymanie własnej rodziny.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz 2 - Polot - 2020 - PL


Polot – 2020

Karol jest utalentowanym 25-latkiem. Prowadzi własny dobrze prosperujący biznes, ale dorabia sobie również w rodzinnej firmie. Jego ojciec jest instruktorem lotnictwa. Kiedy umiera, Karol będzie musiał wziąć na swoje barki utrzymanie całej rodziny. Razem z dwójką najlepszych przyjaciół, postanawia postawić wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na widoku pojawia się ogromna ilość pieniędzy, mężczyzna szybko uświadamia sobie, jak trudne jest prowadzenie własnej firmy i ile wyrzeczeń to tak na prawdę kosztuje. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?


Polot 2020 - Polot - 2020 - PL

W obsadzie znaleźli się między innymi: Maciej Musiałowski, Eryk Kulm jr, Tomasz Włosok, Andrzej Konopka, Pola Błasik, Izabela Kuna, Malwina Buss, Zofia Domalik, Mariusz Stajewski, Andrzej Konopka, Maciej Musiałowski, Tomasz Włosok, Eryk Kulm jr, Pola Błasik. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Michał Wnuk. Warto dodać, że jest to jego debiut reżyserski. Twórca uważa, że jego dzieło jest filmem śmiesznym, a zarazem przejmującym i niezwykle zaskakującym. Jeśli jednak jakimś cudem, nie przekonuje Was to, to na pewno przekona Was obsada aktorska, którą wcześniej wymieniliśmy. Polot – 2020 – PL.

[CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Zgodnie z zapowiedziami producentów, Polot jest filmem, który opowiada o współczesnych nastolatkach, którzy postanowili wziąć swoje życie we własne ręce i postawić wszystko na jedną kartę. Na pewno nie jest to łatwo, a ścieżka usłana jest różnymi wybojami i przeciwnościami losu. Mamy w tym wypadku do czynienia z portretem młodego pokolenia, które oglądając świat z perspektywy internetu. Pragnie ono dążyć do spełniania marzeń. Jak to wygląda w praktyce możecie zobaczyć w całym filmie Polot, który dostępny jest na naszej stronie. Gorąco polecamy, bo warto!

Zostaw odpowiedź