Polowanie - 2020 - Lektor PL

Polowanie – 2020 – Lektor PL

Polowanie – 2020 – Lektor PL. Cały film online. Dwunastu nieznanych ludzi budzi się na polanie. Nie wiedzą jednak po co tam się znaleźli. Zostali wybrani w konkretnym celu – na polowanie!


Opis filmu

Polowanie – 2020 – Lektor PL. Dwunastu ludzi budzi się pewnego razu na polanie. Za cholerę nie wiedzą po co tam się znaleźli. Odpowiedź jest prosta. Znaleźli się tam w konkretnym celu – na polowanie. W pewien czas myśliwi gromadzą się w nieznanym miejscu, żeby polować na… ludzi. Wybrańcy nie zdają sobie jednak sprawy, że jeden z nich, zna tą grę lepiej niż im się wydaje.

Pobierz 2 - Polowanie - 2020 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Polowanie - 2020 - Lektor PL


Polowanie 2020 - Polowanie - 2020 - Lektor PL

Reżyser Craig Zobell postawił na twarze, które widzowie dobrze znają z telewizyjnych produkcji, takie jak chociażby Emma Roberts, Ike Barinholtz, Glenn Howerton, Ethan Suplee czy Justin Hartley. Nie ma w tym nic dziwnego, bo to w tym medium realizuje lwią część swoich projektów, sięgnął więc po aktorów, których dobrze zna z małego ekranu. I choć większość z nich pojawia się tu tylko przez kilka minut, by zginąć w bardzo widowiskowy sposób, to widzowie nie będą zawiedzeni ich występem. Główne skrzypce gra tutaj, dobrze znana widzom z Netflixowego GLOW, Betty Gilpin. Można tutaj również pokusić się o pozycję The Old Guard.

Polowanie [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Polowanie ma jeden zasadniczy problem, oprócz rozrywki, chce być także poważną produkcją, co jej kompletnie nie wychodzi. Niektóre problemy są zbyt skarykaturowane, a sam finał bardzo osłabia wydźwięk całego przesłania. Gdy widz spodziewa się jakieś głębszej prawdy, dostaje banalną puentę o urażonej dumie i chęci zemsty za każdą cenę. Sama finałowa walka wręcz też pozostawia wiele do życzenia. Niestety, w obecnych czasach oczekujemy od kina akcji dużo bardziej dopracowanych i widowiskowych choreografii. W tym przypadku dostajemy typowego średniaka.

Lindelof i Cuse wystartowali z ciekawym pomysłem, ale zabrakło finału na poziomie. W momencie, w którym wszystkie karty zostają odkryte, ulatuje też gdzieś całe napięcie. Gorąco polecamy ten film. Polowanie – 2020 – Lektor PL.

Jedna opinia do Polowanie – 2020 – Lektor PL

  • […] Nieobliczalny to thriller, którego główny bohater czuje się skrzywdzony, niewidzialny i wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Od lat narasta w nim gniew, frustracja oraz chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Widzowie zobaczą jak przelewa się czara goryczy. W tym czasie Rachel będzie przedzierała się przez zakorkowane miasto do pracy walcząc z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są wzburzeni, ale jeden z nich jest prawdziwą tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Nieobliczalny – 2020 – Lektor PL. Bardzo dobry thriller, którego stawiam na równi z Polowanie – 2020. […]

Zostaw odpowiedź