Prawda - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Prawda – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Prawda – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Lumir powraca z mężem do matki, która zaniedbywała ją w dzieciństwie. Spotkanie dwóch kobiet ujawni skrywane uczucia i tajemnice rodzinne.


Pobierz - Prawda - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Fabienne jest wielką aktorką i królową wielkich serc. Wkrótce gwiazda publikuje swoje intymne wspomnienia z przeszłości. Przybywa jej córka z Nowego Jorku do Paryża ze swoim mężem. Spotkanie matki i córki bardzo szybko zmieni się w konfrontację. Podczas rodzinnego spotkania wiele skrywanych uczuć ujrzy światło dzienne. Na jaw również wyjdą tajemnice rodzinne tajone przez lata.


Prawda 2019 - Prawda - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Prawda” w reżyserii Koreeda stworzył film bardzo życiowy. Nie porywa się on z motyką na słońce. Za wszelką cenę stara się budować postaci o złożonym charakterze i osadzać je w problemach etycznych czy społecznych. Jest to bardzo dobry zabieg, ponieważ dotyka obecnych problemów na świecie. Koreeda nie oszukuje tutaj, że odzwierciedli problemy typowych Europejczyków, ale bazuje właśnie na typach ludzi, których zna bardzo dobrze od podszewki – aktorów filmowych. Prawda – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Niestety na co warto zwrócić uwagę to, to, że widz jest pozostawiony bez większego wyjaśnienia, co było powodem rodzinnych problemów bohaterów. Konwencja, w której Koreeda na początku prezentuje nam uznaną, spełnioną artystkę, mieszkającą w pięknym domu, w którym gości swoją ukochaną rodzinę. Potem ten obraz zaczyna się burzyć, przez wyciąganie kolejnych trupów z szafy. Zabieg ten na pewno wpłynie pozytywnie na atrakcyjność produkcji. Warto tutaj na pewno zobaczyć film “Judy” oraz “Winowajca“.

Prawda – 2019 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Nie możemy jednak przyznać, że “Prawda” wprawi widza w zachwyt. Nie jest to film na pewno przełomowy, a odrobinę odgrzewany kotlet. Należy jednak przyznać, że Koreeda wyszedł koncertowo ze swojej koncepcji i stworzył dzieło o Europejczykach, które na pewno się obroni. Mamy tu oczywiście do czynienia z kinem nieprzerysowanym, szalenie uniwersalnym i odwołującym się do najbardziej podstawowych życiowych wartości. Fani Japońskiego reżysera nie powinni być ani zdziwieni ani zawiedzeni. Film na pewno warto oglądnąć, ale na pewno nie zostanie na dłużej w pamięci. Przecież takie problemy ma 70% Europejczyków i życiu codziennym w brud.

Zostaw odpowiedź