Proceder - 2019 - PL

Proceder – 2019 – PL

Proceder – 2019 – PL. Cały Film online. Biografia rapera Tomasza Chady, który ginie niespodziewanie w 2018 roku. Śmierć muzyka na pewno zaskoczyła wszystkich fanów.


Opis filmu

Proceder – 2019 – PL to poruszająca biografia rapera Tomasza Chady. Był to chłopak z blokowisk, prawdziwy i szczery aż do bólu. Chada pewnego dnia ginie jednak zostawiając dziewczynę, którą kochał i zszokowanych fanów. Muzyka była dla niego całym światem i odskocznią od rzeczywistości.

Pobierz 2 - Proceder - 2019 - PL

Link 2:

Pobierz 2 - Proceder - 2019 - PL


Proceder 2019 - Proceder - 2019 - PL

Oczywistym jest, że całego życia nie da się skondensować w jednym filmie, ale paradoksalnie “Proceder“. Szczególnie pod koniec, cierpi na dłużyzny oraz niepotrzebne sceny, które niewiele wnoszą do fabuły. Już pal licho wątek z Agnieszką Więdłochą, który naturalnie jest inspirowany rzeczywistością, ale na ekranie w żaden sposób nie jest wiarygodny, jednak najwięcej bólu sprawia zakończenie. Michał Węgrzyn, wraz ze scenarzystami, postanowił w trochę innym sposób przedstawić śmierć Chady. Było to rozwiązanie zapewne atrakcyjniejsze dla kamery, ale fabularne miało już dużo mniej sensu. Kolejna bardzo dobra produkcja, którą na pewno warto oglądnąć. Film znajdziecie na naszej stronie.

Proceder [PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Bałem się “Procederu”. Taki temat można było łatwo zepsuć oraz spłycić, natomiast Michał Węgrzyn pokazał, że wie, o czym chce opowiedzieć. Wie także jaką historię powierzyła mu produkcja. Chociaż scenariusz nie jest wolny od wad, to finalnie “Proceder” okazał się poruszającym oraz trzymającym w napięciu filmem o człowieku przegranym już na starcie. Proceder – 2019 – PL.

“Proceder” to opowieść o chęci zmiany i jednocześnie niemożności wyrwania się z nizin, które są zakorzenione tak głęboko w człowieku, że nawet bycie numerem jeden na listach przebojów tego nie zmieni. Witkowski jako Chada jest naturalny, prawdziwy i hipnotyzujący. Trochę dobry ziomek, trochę furiat, a trochę gangster – w każdej z tych twarzy młody aktor odnalazł się bez problemu. Doliczając do tego dobre dialogi oraz niewymuszony humor to “Proceder” broni się jako film. I to taki, który naprawdę dobrze się ogląda. Gorąco polecamy!

Jedna opinia do Proceder – 2019 – PL

  • […] Tej atmosfery cudowności w “Cóż za piękny dzień” nie byłoby jednak bez kapitalnego, prawdopodobnie najlepszego od czasu Forresta Gumpa ekranowego występu Hanksa. Doskakuje on do poziomu, do którego w tym roku na drugim planie doszli chyba tylko Brad Pitt w Pewnego razu… w Hollywood i Al Pacino w Irlandczyku. Aktor do roli Rogersa pasuje jak ulał – i wizualnie, i charakterologicznie. Przez lata stał się on poprzez swoje produkcje symbolem kinowego dobra i z tego filmowego. Śpiewa, pyta o samopoczucie, podkłada głos pacynkom z moim ulubionym Królem Piątek Trzynastego na czele. Dodatkowo prowadzi subtelną grę z odbiorcą stojącym za i przed kamerą, a przy tym wszystkim zachowuje się na ekranie. Wygląda to tak, jakby był w stanie skruszyć najtwardszą bryłę lodu w najzimniejszym sercu. Ostatnim dobrym dramatem biograficznym, który został wyprodukowany w Polsce to “Proceder“ […]

Zostaw odpowiedź