Proxima - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Proxima – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Proxima – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Sara jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w szkoleniu w Europejskiej Agencji Kosmicznej, a w domu matką 7-letniej Stelli.


Pobierz - Proxima - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Sara jest astronautką i jako jedyna kobieta bierze udział w szkoleniu w Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia przechodzi przez mordercze treningi i ćwiczenia, które symulują ciężkie warunki panujące na statku kosmicznym. Dodatkowo musi udowadniać kolegom, że nie jest gorsza od nich. W domu natomiast opiekuje się 7-letnią Stellą. Kobieta zostaje wybrana na członka misji Proxima i jej życie dramatycznie się zmienia. Jako astronautka bardzo chce polecieć w kosmos, ale jako matka, nie chce zostawić swojej córki na tak długi czas. Każda decyzja wydaje się być dobrą i złą. Czasami również życie na Ziemi jest o wiele cięższe niż lot w kosmos.


Proxima – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Proxima” na pewno nie jest jakimś feministycznym nawoływaniem. Główna bohaterka nie jest tutaj jakąś superbohaterką, ale zwykłą matką, która zmaga się ze słabościami rodzicielstwa. Tych słabości brakuje natomiast męskiej załodze. Dlatego kobieta musi na każdym kroku udowadniać, że wcale nie jest gorsza od nich. W tej historii oglądamy walkę i pierwotne instynkty, którym jest między innymi matczyna miłość do córki. “Proxima” nieśmiało przypomina, że każda miłość, a nawet ta matczyna, jest owiana nutką egoizmu. Warto wspomnieć, że produkcja przeprowadza nas za rączkę krok po kroku po całym procesie szkoleniowym i przygotowującym astronautów do pracy. Jeśli chodzi o dramaty, to spokojnie mogę polecić również “Richard Jewell“. Proxima – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Producenci “Proximy” unikają schematów i utartych ścieżek, a opowiadają o wszystkim w sposób niezwykle intymny. Robi to z ogromnym zrozumieniem i wyczuciem. Nie ma tutaj żadnego banału, a sprawy wielkie, przedstawione zostały w sposób odpowiedni i nie nachalny. Cała ta usłana cierniami ścieżka nie wydaje mi się być jakąś błahą pochwałą siły i uporu, ale cichym, choć trudnym “mimo wszystko”. Kocham cię, więc jakoś to będzie.

Proxima 2019 Lektor PL Cały Film Online - Proxima - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź