Psy 3. W imię zasad 2020 - Psy 3. W imię zasad - 2020 - PL - Cały Film - Online

Psy 3. W imię zasad – 2020 – PL – Cały Film – Online

Psy 3. W imię zasad – 2020 – PL – Cały Film – Online. Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25 latach. Na wolności nic nie jest już takie, jakie zapamiętał. Niedługo później ponownie spotyka Nowego.


Aby móc oglądać film, proszę poczekać na pojawienie się playera tutaj:

Pobierz - Psy 3. W imię zasad - 2020 - PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25 latach. Po odsiadce wkracza w nową Polskę, a tam na wolności nic nie jest już takie, jakie zapamiętał. Po upływie ćwierć wieku nic kompletnie ani nikt na niego nie czeka. Czy poradzi sobie z nową rzeczywistością, gdzie zasady już nie obowiązują? Niedługo później Franz spotka się z Nowym i los ponownie połączy ich drogi.


Psy 3. W imię zasad – 2020 [PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Psy 3. W imię zasad” rozpoczynają się od sceny, gdzie widzimy Franza siedzącego w celi. Ze stoickim spokojem wysłuchuje on opowieści swojego współwięźnia, który nic nie robi, tylko gada. Nagle kara się kończy i Franz wychodzi na wolność. Niestety nie dowiemy się za co tym razem siedział, bo nie o tym jest ten film. Od tej pory wyskakuje na wolność i wkracza w nową rzeczywistość, nową Polskę. Na początku można odnieść wrażenie, że Pasikowski miota się troszkę i nie jest pewien, w którą stroną ma zmierzać cała fabuła. Stara “ekipa” zaszyła się gdzieś lub jest już jedną nogą w grobie. Dlatego Pasikowski postanowił wprowadzić nowe “Psy”, które będą pilnowały porządku w mieście. Jeśli chodzi o sensacyjny gatunek, to polecamy również oglądnąć “Stuber” dostępny także na naszej stronie.

Jeśli chodzi o przypomnienie wydarzeń z poprzednich “Psów”, to niestety nie zobaczymy tutaj niczego takiego. Dostaniemy tutaj raczej produkcję, która nawiązuje do filmów Patryka Vegi. Pasikowski wziął jakieś prawdziwe wydarzenia związane z policją i umieścił w nich swoich bohaterów. Niestety, ale króluje tutaj tylko chaos. Brakuje tutaj nam spójności historii. Najbardziej widoczne jest to w momencie, gdy Wito ma być “nowym szeryfem” i ma oczyścić imię całej policji, ale nagle gdzieś gubi się w tym wszystkim i wychodzi klapa. “Psy 3. W imię zasad” to przede wszystkim kino nastawione na dużą ilość strzelania. Ostatnia scena, to taki typowy western. Psy 3. W imię zasad – 2020 – PL – Cały Film – Online.

Genialnie również prezentuje się warstwa muzyczna filmu. Tutaj ukłony w stronę Michała Lorenca. Jego utwory genialnie łączą się z wizją Warszawy wg. samego Pasikowskiego. Potencjał filmu był ogromny, ale zmarnowano go wraz z bardzo słabym scenariuszem. Główni bohaterowie stworzyli genialne postacie, ale nawet takie legendy jak Pazura, Baka czy Linda, nie dały rady wyciągnąć więcej z tej historii, bo nawet nie było z czego. To wystarczy, żeby oglądać z przyjemnością trzecią cześć psów, ale nie na tyle, żeby ustawić tą produkcję na półce obok poprzednich części.

Psy 3. W imię zasad 2020 PL Cały Film Online - Psy 3. W imię zasad - 2020 - PL - Cały Film - Online

3 opinii do Psy 3. W imię zasad – 2020 – PL – Cały Film – Online

Zostaw odpowiedź