Ptaki Nocy - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Ptaki Nocy – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online

Ptaki Nocy – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online. Harley Quinn, Black Canary, Huntress i Renee Montoya będa musieli połączyć siły, żeby uratować życie nastoletniej dziewczyny.


Pobierz - Ptaki Nocy - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

“Ptaki Nocy” to historia opowiadana przez samą Harley Quinn na najbardziej pokręcony sposób w jaki tylko potrafi. Jeden z najbardziej narcystycznych bandziorów Gotham obiera sobie na cel dziewczynę imieniem Cassandra. Od tej pory całe miasto włączy się w poszukiwania Cass. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności skrzyżuje drogi wszystkich bohaterów. Cztery niesamowicie inne od siebie kobiety będą musiały połączyć siły, żeby pokonać zbira i jego ludzi.


Ptaki Nocy – 2020 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Ptaki Nocy” są produkcją studia DC Comics. Dlatego cała akcja filmu odgrywa się w Gotham. Niedawno odbył się seans pokazowy w Londynie i jest na prawdę bardzo dobrze. “Ptaki Nocy” na szczęście bardzo cieszą. Genialnie zwłaszcza wypada tutaj obsada aktorska. W Polsce jednak zainteresowanie tym filmem było znikome, ale to również ulega zmianie. Wszystko przez wiele pozytywnych opinii, które pojawiły się w internecie. Ten film można porównać na pewno z taką produkcją jak “Deadpool 2“. Autorem pozytywnych opinii są między innymi dziennikarze takich mediów jak: Fandango, IGN, ComicBook, The Independent, Vogue czy Forbes. Ptaki Nocy – 2020 – Lektor PL – Cały Film – Online.

Na ogromną pochwałę na pewno zasługuje estetyka obrazu. Mimo, że jest on bardzo brutalny, to na pewno spełnia swoją rolę i mieści się w ramach “dobrej rozrywki”. Oczywiście nie obyło się bez porównań do “Johna Wicka 3“. Wielu uważa także, że film wypełnił lukę i zatarł niesmak po niedawnym “Legionie samobójców”. Za tą produkcję odpowiada reżyserka Cathy Yan i scenarzystka Christina Hodson. Natomiast w obsadzie aktorskiej zobaczymy między innymi: Margot Robbie (Harley Quinn), Jurne Smollet-Bell (Black Canary), Mary Elisabeth Winstead (Huntress), Ella Jay Basco (Cassandra Cain/Batgirl), Rosie Perez (Renee Montoya) oraz Ewan McGregor (Black Mask). Film jest na pewno godny polecenia i można go już oglądać online na naszej stronie.

Ptaki Nocy 2020 Lektor PL Cały Film Online - Ptaki Nocy - 2020 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź