Richard Jewell - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Richard Jewell – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Richard Jewell – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Amerykański ochroniarz zapobiega wybuchowi bomby podczas igrzysk olimpijskich i ratuje życie tysięcy ludzi. Jednak to on stanie się wrogiem publicznym numer 1.


Pobierz - Richard Jewell - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Amerykański ochroniarz imieniem Richard ratuje życie tysięcy ludzi, ponieważ zapobiega wybuchowi bomby w trakcie trwania igrzysk olimpijskich. Media jednak podają do informacji, że to on jest terrorystą. Bohater od tej pory stanie się wrogiem publicznym numer 1. FBI rozpoczyna śledztwo, w którym niedoszły policjant jest głównym podejrzanym. Jego życie staje się koszmarem, a ostatnią nadzieją mężczyzny jest adwokat Watson Bryant. Szybko orientuje się on, że jednocześnie walka z federalnymi, miejską policją i mediami, wcale nie będzie łatwa. Richard dodatkowo zbyt ufa ludziom, którzy chcą mu zaszkodzić.


Richard Jewell – 2019 [LEKTOR PL, CDA, CAŁY FILM, ONLINE]

Produkcja pt. “Richard Jewell“, za którego produkcję odpowiada nie kto inny jak sam Clint Eastwood, została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w odległej przeszłości. Kiedyś na łamach Vanity Fait pojawił się artykuł, który opisywał historię pewnego mężczyzny. Był to ochroniarz Marie Brenner, który w Atlancie w 1966 roku podczas Igrzysk Olimpijskich odnalazł ładunek wybuchowy. Był to konkretnie plecak, w który ukryta została bomba. Dzięki niemu niedoszły do tragedii, bo cały teren został na czas ewakuowany. Mężczyzna stał się światowym bohaterem. Był nim tylko trzy dni, ponieważ FBI wszczęło śledztwo, w którym Jewell był głównym podejrzanym. Media i miejscowa policja kreowała go na inicjatora całego zamachu. Finalnie jednak po trzech miesiącach został oczyszczony z zarzutów. Richard Jewell – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online.

W produkcji Eastwooda jest identycznie, bowiem to właśnie tymi wydarzeniami on się inspirował. Tutaj główną postać gra tutaj Paul Walter Hauser. W “Richard Jewell” można wyróżnić również Kathy Bates, która pracuje jako agentka ubezpieczeniowa i wciela się zarazem w matkę ochroniarza. Olivia Wilde gra reporterkę Kathy Scruggs, a Jon Hamm will wciela się w agenta FBI. Wg. nas jest to bardzo dobry dramat biograficzny. Nie będę oceniał tutaj innowacyjności, bo przecież film nawiązuje do prawdziwych wydarzeń. Całość została przedstawiona w na prawdę dobry sposób. Jeśli chodzi o dramat biograficzny, to wart oglądnięcia jest również “Gorący temat” czy “Jojo Rabbit“.

Richard Jewell 2019 Lektor PL Cały Film Online - Richard Jewell - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Zostaw odpowiedź