Rocketman – 2019 – Lektor PL

Rocketman 2019 Lektor PL - Rocketman - 2019 - Lektor PL

Opis filmu

Rocketman opowiada o niesamowitej historii człowieka i zarazem jednej z największych gwiazd muzyki pop i rocka. Podczas seansu poznamy Eltoma Johna przed przełomem w jego karierze muzycznej. Jest to na pewno inspirująca i poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltoma Johna. Na naszych oczach młody chłopak z malutkiego miasteczka staje się ikoną popkultury, a z czasem prawdziwą legendą!


Rocketman – 2019 – Lektor PL

Pobierz - Rocketman - 2019 - Lektor PL


Recenzja

Podczas senansu na pewno trudno będzie usiedzieć w miejscu, gdy usłyszymy największe hity Eltoma Johna. Nogi same zaczynają chodzić w rytm jego największych hitów. Film Dextera Fletchera wg. wielu ma w sobie coś, czego nie miał film Bohemian Rhapsody. Był to mianowicie dobrze napisany scenariusz. Autorzy nie omijają wstydliwych dla gwiazdora momentów z jego biografii, choć w pewnych momentach odniosłem wrażenie, że reżyser stara się trochę usprawiedliwić swojego bohatera, zrzucając część winy na rodzinę i znajomych muzyka. W filmie nie zabraknie również scen kompromitujących, w których zobaczymy kompletnie pijanego i naćpanego Eltoma Johna, która uprawia sex z przypadkowo spotkanym mężczyzną.

Ta produkcja nie jest wychwalaniem muzyki artysty lecz bardziej pokazaniem, jak okrutną, długa i krętą drogę musiał przejść, żeby stać się tym, kim jest dziś. Zresztą zaczyna się ona od spowiedzi. „Jestem alkoholikiem, kokainistą, ofiarą bulimii, człowiekiem uzależnionym od seksu i leków na receptę” – mówi główny bohater w pierwszych minutach, a widz od tego momentu wie, że będzie to przejmująca historia, a nie przesłodzona laurka.Rocketman to rasowy dramat, ale podany jak świetne kino rozrywkowe pełne emocji, z piękną muzyką i świetnymi kreacjami aktorskimi. Nikt z seansu nie powinien wyjść zawiedziony. Ten film mógłby równie dobrze nosić tytuł I’m still standing i też by znakomicie oddawał jego sens. Film Rocketman 2019

Oglądaj online cały film Rocketman – 2019 – Lektor PL

Oglądaj online cały film Rocketman 2019 Lektor PL - Rocketman - 2019 - Lektor PL

Zostaw odpowiedź