Saint Maud - 2019 - Lektor PL

Saint Maud – 2019 – Lektor PL

Saint Maud – 2019 – Lektor PL. Cały film online. Maud postanawia odwiedzić willę należącą do ekscentrycznej Amandy. Wkrótce dziewczyna przekonuje się o swojej ważnej misji, która zamieni się w niebezpieczną obsesję.


Pobierz 2 - Saint Maud - 2019 - Lektor PL

Link 2:

Pobierz 2 - Saint Maud - 2019 - Lektor PL


Opis filmu

Maud jest młodą dziewczyną, która przyjeżdża do luksusowej posiadłości Amandy – byłej tancerki, która w ostatnich miesiącach życia korzysta z niego bez skrupułów. Dziewczyna przekonana o swojej ważniejszej misji, niż tylko opieka nad konającą Amandą, postanawia ocalić jej grzeszną duszę, co wkrótce zamienia się w niebezpieczną obsesję.


Saint Maud 2019 - Saint Maud - 2019 - Lektor PL

W Saint Maud, w rolę Amandy wcieli się Jennifer Ehle. Laureatka nagrody BAFTA za rolę w filmie Duma i Uprzedzenie (1995). Znana jest także z takich filmów, jak Cicha namiętność (2016) oraz Mali mężczyźni (2016). W rolę tytułowej siostry Maud wcieli się z kolei Morfydd Clark, aktorka znana m.in. z adaptacji powieści Jane Austen Przyjaźń czy kochanie? (2016), a także z występów w wielu horrorach. Obok pary aktorek pojawią się także Lily Frazer (Sex Education), Turlough Convery (Doing Money) i Lily Knight (Zwyczajna dziewczyna).

LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE

Fabuła obrazu skupi się na Maud (Morfydd Clark), pielęgniarce z hospicjum, która ma obsesję na punkcie zbawienia duszy umierającego pacjentki. Na skutek głębokiego oddania, silnych przeżyć wewnętrznych i wielu bodźców zaczyna popadać w fanatyzm, ale to nie wszystko… po pewnym czasie wokół niej zaczynają dziać się osobliwe rzeczy. W obsadzie znaleźli się Jennifer Ehle, Lilly Frazer, Lily Knight, Marcus Hutton, Turlough Convery i Rosie Sansom. Saint Maud – 2019 – Lektor PL.

Za zdjęcia do filmu odpowie Ben Fordesman, który pracował przy serialu The End of the F***ing World. Produkcją zajmie się z kolei Mary Burke (Moja łódź podwodna, To właśnie Anglia). Za dystrybucję Saint Maud odpowiada święcąca ostatnio triumfywytwórnia A24, która odpowiada za sukces takich tytułów, jak m.in. Ex Machina (2015), Moonlight (2016), Lady Bird (2017) czy The Lighthouse (2019). To właśnie dzięki A24 widzowie mogli oglądać najciekawsze horrory ostatnich lat. Zaliczamy do nich między innymi: Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii (2015) Roberta Eggersa oraz Dziedzictwo. Hereditary (2018) i Midsommar. W biały dzień (2019) w reżyserii Ariego Astera.

Zostaw odpowiedź