Sala samobójców. Hejter - 2020 - Cały Film - Online

Sala samobójców. Hejter – 2020 – Cały Film – Online

Sala samobójców. Hejter – 2020 – Cały Film – Online. Student Uniwersytetu Warszawskiego zostaje przyłapany na plagiacie. Chłopak postanawia jednak zataić ten fakt przed całym światem.


Pobierz - Sala samobójców. Hejter - 2020 - Cały Film - Online

Opis filmu

Student prawa zostaje wydalony z Uniwersytetu Warszawskiego, ponieważ został przyłapany na plagiacie. Mężczyzna jednak postanawia ukrywać ten fakt przed całym światem i nadal pobierać pomoc finansową od państwa Krasuckich.


Sala samobójców. Hejter 2020 - Sala samobójców. Hejter - 2020 - Cały Film - Online

Za produkcję odpowiada dobrze znany wszystkim Jan Komasa. Jest on odpowiedzialny między innymi za genialne “Boże Ciało”. Jego najnowsze dzieło czyli “Sala samobójców. Hejter” jest kontynuacją dobrze znanej sali samobójców z 2011 roku. Trudno nie zgodzić się dlaczego takie filmy odnoszą ogromne sukcesy. Żyjemy w czasach, gdzie hejt jest nieodłączną częścią internetu, a nawet życia prywatnego. Świat wypełniony jest ludźmi, którzy uwielbiają zachowywać się jak zwykłe trolle. Film doskonale pokazuje obecne czasy, jak bardzo zepsutym społeczeństwem spaliśmy się na przestrzeni 10 lat. Bardzo podobny to #Jestem M. Misfit. Nie widziałem dawno tak dobrego filmu jak “Sala samobójców. Hejter“.

Film opowiada historię pewnego studenta, która pod wpływem społeczeństwa zmienia się o 180 stopni. Przez dzieciaki z bogatych domów, które go obrażały cały życie, stał się karierowiczem niezbyt czułym na cierpienie drugiego człowieka. Nie jest on złym człowiekiem, ale życie na początku dało mu bardzo w kość i nigdy nie otrzymał od losu szansy na bycie kimś lepszym. W pracy ciągle traktowany jest jednak jak tania nabywcza siła robocza z malutkiego miasteczka. Sala samobójców. Hejter – 2020 – Cały Film – Online.

Sala samobójców. Hejter – 2020 [CDA, CAŁY FILM, GDZIE OGLĄDAĆ, ONLINE]

Komasa bardzo dobrze pokazuje skąd wziął się hejt w internecie i jak łatwo można wywołać w nim agresję. Schemat hejtu jest zawsze bardzo prosty. Wybieramy osobę i coś, czego ludzie boją się najbardziej. Tutaj Janek Komasa wykorzystuje obecną sytuację polityczną w Polsce i nakłada właśnie ten wypracowany schemat hejtu. “Sala samobójców. Hejer” jest kolejnym świetnym filmem Jana Komasy. Nie jest to tak świetna produkcja jak “Boże ciało”, ale dotrzymuje mu kroku. Komasa nie pokazuje tutaj czegoś nowego, ale ukazuje jak ten świat wygląda na prawdę. Dla niektórych jednak może zaskakiwać fakt, że istnieją firmy, które zarabiają na tym całym hejcie. Jedyne, co może zapaść widzom na dłużej w pamięci, to genialna gra aktorska Macieja Musiała. Tak podsumowując wszystko, to “Sala samobójców. Hejter” jest filmem na prawdę godnym uwagi i wartym polecenia.

Jedna opinia do Sala samobójców. Hejter – 2020 – Cały Film – Online

  • […] Reżyser Łukasz Kośmicki, dla którego jest to filmowy debiut, napisał scenariusz, który pod płaszczykiem szpiegowskiego thrillera przemyca historię okupowanej Warszawy. Stolicy zniszczonej przez Niemców, a obecnie znajdującej się pod rosyjskim butem. Moim zdaniem jest to największa wartość Ukrytej gry, pokazanie historii Polski bez tego patriotycznego patosu, jaki zazwyczaj towarzyszy naszym rodzimym produkcjom. Widzowie zrozumieją skąd u Polaków taka ogromna niechęć zarówno do Niemców jak i Rosjan. I to bez epatowania okrucieństwem wojny na ekranie. Jestem przekonany, że ten film zostanie pozytywnie przyjęty zarówno przez polską jak i zagraniczną widownię. Udowadnia, że potrafimy robić międzynarodowe kino, którego atutem jest historia, a nie hollywoodzkie nazwisko w obsadzie. Bardzo ciekawą polską produkcją jeśli chodzi o thriller jest na pewno Sala samobójców. Hejter. […]

Zostaw odpowiedź