Scooby-Doo! - 2020 - Dubbing PL

Scooby-Doo! – 2020 – Dubbing PL

Scooby-Doo! – 2020 – Dubbing PL. Cały film online. Poznamy historię tytułowego bohatera i będziemy świadkami najtrudniejszego śledztwa w historii.


Pobierz 2 - Scooby-Doo! - 2020 - Dubbing PL

Link 2:

Pobierz 2 - Scooby-Doo! - 2020 - Dubbing PL


Opis filmu

Scooby-Doo! – 2020 – Dubbing PL. W pierwszej kinowej animacji o Scooby-Doo poznamy zupełnie nowe wątki. Będziemy świadkami początków przyjaźni między tytułowym bohaterem, a kudłatym. Zobaczymy też jak jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną Tajemniczą Spółkę. Teraz po kilku latach działalności, grupę czeka jedno z największych wyzwań. Czy Cerber powróci z zaświatów?


Scooby Doo 2020 - Scooby-Doo! - 2020 - Dubbing PL

Reżyser Tony Cervone Ameryki nie odkrywa, bo jego Scooby-Doo to ponowne opowiedzenie historii, którą starsi widzowie znają z serialu Scooby Doo, gdzie jesteś?. Niemniej ta franczyza zawsze kręciła się wokół tego samego schematu, więc nikt nie ma w związku z nią ogromnych oczekiwań. Chcemy zobaczyć kolejną przygodę Kudłatego i reszty gangu, podczas której rozwiązują ciekawą zagadkę. I to właśnie otrzymujemy. Jest ona mniej standardowa niż zazwyczaj, ale i wymagania widzów się zmieniają. Nie wystarczy już pościg za duchem na końcu filmu, teraz twórcy muszą iść z duchem czasu i pokazać widowiskowe zagrożenie dla całego świata.

Scooby-Doo [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Jestem zadowolony z produkcji. Pod względem wizualnym postaci są bardzo dobrze wykonane. Twórcy zachowali ich klasyczny wygląd i nie stawiali na żadne udziwniania. Oprócz Dicka Dastardly’ego, którego twarz z niezrozumiałych dla mnie względów została mocno zmodyfikowana i nie przypomina tej z kreskówek. Na szczęście to jedyna ingerencja. Scooby-Doo! – 2020 – Dubbing PL.

Historia też jest bardzo uniwersalna i tradycyjnie opowiada o sile prawdziwej przyjaźni. Wartości, która dla każdego jest bliska i w pełni zrozumiała. Nikt nie sili się na skomplikowane metafory czy też podprogowe żarty skierowane do dorosłych widzów. Jest to rozrywka dla całej rodziny i należy ją traktować jako most łączący pokolenia. Co ciekawe, nawet motywacje głównego czarnego charakteru są poniekąd szlachetne i widz po cichu kibicuje, by mu się udało.

Scooby-Doo jako pełnometrażowy film świata nie zawojuje, ale udowadnia, że Hanna Barbera nie składa broni i ma pomysł na to, jak dalej rozwijać swoje produkcje. Do tego pomaga mu pandemia i to, że dzieciaki nie dostają zbyt dużo nowości do oglądania, więc paradoksalnie więcej rodziców może sięgnąć po ten tytuł i pokazać go swoim pociechom. Scooby-Doo! – 2020 – Dubbing PL.

Jedna opinia do Scooby-Doo! – 2020 – Dubbing PL

Zostaw odpowiedź