Siła ognia - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Siła ognia – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online

Siła ognia – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. Losy Amadora i młodego podpalacza Loisa zostają splątane przez tajemniczy pożar.


Pobierz - Siła ognia - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Opis filmu

Wydaje się, że jedynym zagrożonym przez pożar ekosystemem, jest przyroda. Nic bardziej mylnego, ponieważ okazuje się, że zagrożona jest również lokalna społeczność. Mieszkańcy Galicji są dodatkowo zaniepokojeni wyjściem z więzienia jednego z dawnych podpalaczy. Górzysty krajobraz Galicji nie jest tutaj tłem, a jednak głównym bohaterem. To właśnie ten surowy i nieprzystępny teren, kształtuje ludzkie charaktery. W okolicy wraz z powrotem Loisa pojawia się tajemniczy pożar. Czy połączy on losy dawnego podpalacza i młodego strażaka Amadora?


Siła ognia 2019 - Siła ognia - 2019 - Lektor PL - Cały Film - Online

Jedno jest pewne, “Siła ognia” zrobiła bardzo dużą furorę na tegorocznym festiwalu w Cannes. Dostał nawet nagrodę w tej kategorii, ale zupełnie nie wiem dlaczego. Nie znalazłem w nim nic, co zasłużyło by na wyróżnienie. Tak na prawdę to ujęła mnie tylko scena początkowa. Obserwujemy w niej pejzaż lasu, a w oddali walące się drzewa, jak by jakiś olbrzym urządził sobie spacer po lesie. Okazuje się, że to ogromny buldożer, który robi wycinkę pod jakąś inwestycję. Jaką? Tego nie wiadomo. Siła ognia – 2019 – Lektor PL – Cały Film – Online. O wiele lepszą propozycją dramatu jest produkcja pt. “Nędznicy“, również z 2019 roku.

Siła ognia – 2019 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Ten początek nie ma kompletnie niczego wspólnego z naszym głównym bohaterem, który właśnie kończy odsiadkę za piromanię. Jego podpalanie spowodowało, że okoliczne miasteczko spłonęło doszczętnie. Jest on witany raczej serdecznie i nie wiadomo do końca dlaczego tak się stało, skoro przez niego ludzie stracili domy i swój dobytek. W tej produkcji trudno tak na prawdę dostrzec jakąś dotkliwą i szczegółową analizę życia lokalnej społeczności. Tak na prawdę to nie zobaczymy w “Sile ognia” nic innego oprócz ognia. Pali się na początku, pali w trakcie i pali na końcu tak na prawdę. Czy pożar został wywołany ponownie przez naszego głównego bohatera? Tego nie wiadomo. Pozostaje nam tylko snuć domysły, choć śmiem twierdzić, że zapomnicie o tym filmie zaraz po seansie.

Zostaw odpowiedź