Sing 2 - 2021 - Dubbing PL

Sing 2 – 2021 – Dubbing PL

Sing 2 – 2021 – Dubbing PL. Cały film online. Aby wystąpić w teatrze Crystal, Buster Moon i jego ekipa muszą odnaleźć i przekonać legendę rocka do powrotu na scenę.


Pobierz 2 - Sing 2 - 2021 - Dubbing PL


Sing 2 – 2021 –  Dubbing PL

Buster (Matthew McConaughey) i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa – w tym świnka Rosita (Reese Witherspoon), jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter (Nick Kroll) muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji – Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka – Jimmy’ego Crystala (Bobby Cannavale). W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala,

Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka – lew, Clay (Bono). Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce.


Sing 2 2021 - Sing 2 - 2021 - Dubbing PL

W polskiej wersji językowej w Sing 2 doszło do wielu zmian. Buster Moon nie jest dubbingowany przez Marcina Dorocińskiego – zastępuje go Modest Ruciński. Ewa Farna ustąpiła zaś miejsca Lidii Sadowskiej jako Ash. Tak naprawdę z obsady głosowej z poprzedniej części usłyszymy tylko Małgorzatę Sochę i Jarosława Boberka. Nie wpływa to jednak na jakość produkcji, choć powiem szczerze, że chętnie bym obejrzał ją z oryginalną ścieżką dźwiękową – jest ona iście gwiazdorska! I to nawet bardziej niż w poprzedniej odsłonie.  Na to przyjdzie czas, jak film trafi na VOD.

Sing 2 – 2021 [DUBBING PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Sing 2 to wspaniałe muzyczne widowisko dla całej rodziny. Ważne jest także przesłanie, które trafi nie tylko do najmłodszych widzów. Dorosłym też trzeba czasem przypomnieć, że warto walczyć z własnym strachem, prawda?

Zostaw odpowiedź