Śmierć na Nilu - 2022 - Lektor PL

Śmierć na Nilu – 2022 – Lektor PL

Śmierć na Nilu – 2022 – Lektor PL. Cały film online. W czasie wakacji spędzanych nad Nilem Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki.


Pobierz 2 - Śmierć na Nilu - 2022 - Lektor PL


Śmierć na Nilu – 2022 – Lektor PL

Sielankowy nastrój miodowego miesiąca młodej pary, spędzającej podróż poślubną na luksusowym statku rzecznym, zostaje przerwany przez ponure zdarzenie. Beztroska wycieczka po Egipcie zmienia się w poszukiwania mordercy, na czele których staje jeden z uczestników rejsu po Nilu, niezawodny Hercules Poirot. Egzotyczna, tajemnicza i niepozbawiona niebezpieczeństw sceneria stanowi znakomite tło tej mrocznej opowieści. Opowieści o obsesyjnej miłości i jej tragicznych skutkach. Tym bardziej, że historia wije się w niezwykle zagadkowy sposób. Żeby nie pozwalając widzom odgadnąć zakończenia aż do finałowej, szokującej demaskacji.


mierć na Nilu 2022 - Śmierć na Nilu - 2022 - Lektor PL

Reżyserowi udało się ponownie zgromadzić znakomite nazwiska w obsadzie. Oprócz Gal Gadot i Annette Bening na dużym ekranie zobaczymy jeszcze Rose Leslie, Russella Branda, Letitie Wright czy Sophie Okonedo. Piszę „zobaczymy”, ponieważ wszyscy wymienieni aktorzy nie mają zbytnio okazji, by pokazać swój talent aktorski. Odgrywają sceny, ale bez większego emocjonalnego zaangażowania. Nikt nie jest w stanie wykrzesać z siebie na tyle energii, by porwać widzów i wciągnąć ich w poszukiwanie mordercy.

Śmierć na Nilu – 2022 [LEKTOR PL, CDA, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

A sama odpowiedź, kto zabija, pojawia się za szybko. Nie trzeba czytać książki, by domyślić się, kto za tym wszystkim stoi. I to jest moja największa uwaga do tego filmu. Nie potrafi utrzymać sekretu do końca opowieści, jak zrobiła to świetna produkcja Na noże. Studio też chyba jest świadome tego, że formuła serii wyczerpała się po dwóch częściach, bo tym razem nie ma sceny zapowiadającej kontynuację. Jakby chciano sprawdzić, jak ten tytuł poradzi sobie w kinie, i wtedy ewentualnie podjąć decyzję o tym, czy przygoda Herkulesa Pirota będzie trwała.

Śmierć na Nilu jest przeciętnym filmem skierowanym do tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z opowieścią Agathy Christie i którym podobało się Morderstwo w Orient Expressie, reszta widzów wyjdzie z kina raczej znużona. Szkoda, bo potencjał był ogromny, ale bez dobrego prowadzenia ze strony reżysera duże nazwiska tej historii nie uniosą. A przynajmniej nie tym razem.

Zostaw odpowiedź