Sny wędrownych ptaków - 2018 - Lektor PL

Sny wędrownych ptaków – 2018 – Lektor PL

Sny wędrownych ptaków – 2018 – Lektor PL

Film jest wizualną opowieścią o początkach kwitnącego w Kolumbii handlu narkotykami. Akcja rozgrywa się pod koniec lat 60-tych na odległym pustkowiu, gdzieś na kranicy kraju. Rodzina z plemienia Wayúu zaczyna angażować się w sprzedaż marihuany amerykańskim hippisom. Rozpoczyna się bardzo niebezpieczna gra, która zaczyna wyniszczać klany jeden po drugim. Chciwość stawia na szali tradycje kultowane przez tyle lat przez przodków.

Recenzja

Jedną i zarazem największym plusem tego filmu, jest brak oceny aktorów przez reżysera. Kolejnym plusem jest fakt, że żadna postać ani przez chwilę nie staje się głównym bohaterem, bo każdy z nich ma coś tam na sumieniu. Reżyser filmu patrzy na nich raczej jak na postacie z tragedii. W swoim najnowszym dziele kolejny raz udowania, że potrawi zahipnotyzować widza. Po minimalizmie czarno-białej puszczy amazońskiej z poprzedniej produkcji, przyszedł najwyższy czas na film w kolorze. Wszystko to idealnie komponuje się z tonem opowieści, podkreślając między innymi obraz Kolumbii jako kraju niebezpiecznego, pięknego, a zarazem przerażającego.

Minęło już kilka dni od momentu oglądania Snów wędrownych ptaków, ale Moje myśli cały czas krażą przy Ameryce Południowej. Jeśli kochacie piękną przyrodę oraz chcecie zobaczyć subtelny prequel Narcos, który rozkocha Was w Kolumbii, to polujcie na ten film. A ja z fascynacją wyczekuję już kolejnych okazji do spotkania z Guerrą i innymi znakomitymi twórcami Ameryki Łacińskiej. Możecie oglądnąć ten film online na naszej stronie z polskim lektorem. My ze swojej strony gorąco zachęcamy do seansu, bo na pewno zasługuje na wasz poświęcony czas.

Oglądaj online cały film Sny wędrownych ptaków – 2018 – Lektor PL

Sny wędrownych ptaków 2018 cały film online - Sny wędrownych ptaków - 2018 - Lektor PL

Zostaw odpowiedź